Skocz do zawartości

Ludziska z Kalisza


sandrasf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza spoko :icon_mrgreen: dzięki Julas za organizację!

Fryc , Mac , Kobuz daliście rady :icon_mrgreen:

 

Teraz to bedzie trzeba się umówić na jakaś trasę konkretną długokilometrową. Tylko mam nadzieję, że nie za dwa lata :icon_mrgreen:

 

Tylko ta deszczowe zakończenie...Od Skalmierzyc do Pleszewa w deszczu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie ma za co! Ktoś musiał dac musiał w końcu coś konkretnie powiedzieć! Jeśli ja bym tego nie zrobił to zrobił by to ktoś z was:))

Słabo mieliscie w tym deszczu pewno? Mi na szczęście sie udało spiepszyć przed tą chmurą:icon_mrgreen: Naszczęscie Kalisz ominęło bokiem, więc zdążyłem dojechac do domu suchy:)

A jeśli chodzi chodzi o długokilometrową traskę to ja sie wybieram do poznania pojezdzic troszke po Poznaniu i jesli było by to możliwe to zostać na noc i napić sie browara, a wrócić na następny dzionek:D

Czemu do Poznania? - Bo akurat lubie to miasto(jest tam gdzie pojeżdzic i wogule, na każdym rogu mają jakiś klub czy pub:) A u nas? Małe miasto a za duzo ludzi i w dodatku żadnej imprezy ni ma..:biggrin:

Więc tak se kombinuje że do Poznania może nwet pojade już w poniedzialek albo atorek ale jeszcze nie wiem czy napoewno:

Jak by ktoś chciał to może jechac ze mną:icon_mrgreen: Tylko trza by bylo nocleg jakis zalatwic.

Pozdrawiam - Julas

 

PS.Ciesze sie ze was poznalem! Spoko ludzie z was!

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku dzięki wszystkim za spotkanie :icon_mrgreen: Sorki, że długo nie odpisywałem, ale miałem parę pracowitych dni :biggrin:

 

Co do samego spotkania to było ok, tylko następnym razem dobrze by było, żeby więcej osób z forum się zjawiło, jakoś to klarownie zorganizowac i może przejechać się gdzieś dalej :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema:D:D Co tam u was Forumowicze?

Dzisiaj była fajna impreza organizowana przez chłopaków z klubu "Iskra" w Skalmierzycach! byłem tam i jestem bardzo zadowolony:)) Impreza dobrze zorganizowana i wogule:D Fajnie bylo! Jutro jedziemy znowu do Michalkowa na jakiś festyn rodzinny.. to będzie jakos po południu, wiec jesli ktos by chciał to niech wbija!

Ja tam raczey będę;)

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja dziś na "złotym" miałam przyjemność poznać Pana "mariuszakalisz" :notworthy: :icon_razz:

przepraszam że nie poznałam :icon_rolleyes:

 

Co do spotkań jak ktoś ma chęć czy ochote to zapewne jutro na "złotym" koło 20-21

no ja to na pewno będę z "ekipą" :bigrazz: :biggrin:

 

 

Pozdrawiam

Sandra :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema!!! Ale ja tu dawno nie zaglodalem.. No ale to dlatego że zwatpilem ze sie jeszcze ktos tu odezwie, no ale widze ze sie dzieje cos:)) Dario.G, dzieki ze o mnie pomyslales:))Milo mi,heh

Kiedy lecimy? konkrety prosze, nie bedziemy biadolic o pierdolach tylko dawajcie konkrety!

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...