Skocz do zawartości

Kupiłem w końcu motocykl CBR...


Rolf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rolf a jak z cenami części takich jak regulator napięcia czy amorek? Zastanawiam sie czy takie gruntowne remonty starych motocykli mają w ogóle jakiś sens, czy też lepiej zbierać dłużej kase i kupić jakiś nowszy rocznik?

 

 

Fat fotki na stronie nie działają :P Wchodze na nią co jakiś czas i już nie moge sie doczekać kiedy wystartuje dział "Podsumowanie" :twisted:

 

 

 

Edit: http://predator.bikepics.com/pics/honda-cb...pics-257980.jpg - ładnie przerobiona CBR, nie sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fat fotki na stronie nie działają :P Wchodze na nią co jakiś czas i już nie moge sie doczekać kiedy wystartuje dział "Podsumowanie" :twisted:

 

wlasnie nie wiem o co chodzi z tymi fotkami. Na niektorych komputerach po prostu nie chodza i tyle :/ Galeria wygenerowana automatycznie przez program, wiec nie wiem... Webmaster ze mnie zadne ;-)

 

Podsumowanie bedzie pewnie jakos na przelomie lutego i marca - wtedy planuje zakonczyc wszystko.

 

A o koszty lepiej nie pytaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze zawory i kompresje, jak juz sie bawisz. W starszym motocyklu zdecydowanie warto...

 

 

 

malujesz proszkowo oczywiscie?

 

Zawory zostały ustawione w firmie OlekMotocykle, tam został wymieniony również filtr powietrza, płyny itp. Podobnie z rozrządem i regulatorem napięcia.

Ciśnienia nie sprawdzam bo wolę żyć w błogiej niewiedzy :lol:

 

Lagi, wahacz i półki idą do lakieru natryskowego - z różnych względów tak być musi..

 

 

Pozdrawiam

Rolf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o koszty lepiej nie pytaj...

 

Tfardy jezdem a nie mientki - mów :P

 

powiem tylko, ze prawie polowe tego, co w ogole dalem za motocykl...

 

Tak właśnie sądziłem... Dlaczego w takim razie zdecydowaleś sie na coś takiego (jeśli można wiedzieć)? Sentyment do FZR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie sądziłem... Dlaczego w takim razie zdecydowaleś sie na coś takiego (jeśli można wiedzieć)? Sentyment do FZR?

 

bo wbrew pozorom bylo to najlepsze rozwiazanie, chociaz oczywiscie najdrozsze. Gdybym sprzedal ja pod koniec sezonu w takim stanie, w jakim byla, to dostalbym pewnie za nia jakies grosze i nic ciekawego w zamian nie kupil. Picowanie pod sprzedaz w ogole nie mialo sensu. A tak co prawda wpakuje worek siana, ale bede mial za to koze zajebiscie odstrzelona i przede wszystkim pewna. Poza tym te naklady rozkladaja sie w czasie, wiec tak bardzo ich nie odczuwam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...