Skocz do zawartości

sv650s-bandit600s


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy co masz na mysli odnosnie ZZ-R 600 ?

 

jezeli chcesz kupic bo jest okazja a nie masz akurat czym jezdzic to kup ale po jednym sezonie najprawdopodobniej bedzesz mial go dosyc. to nie jest zwinny leki motorek na ktory z radoscia sie wskakuje i niechce sie zsiadac.

jazda nim po kretej drodze to ciezka praca ( trzeba go niezle dusic w kazdy zakret ) pozatym w skrzyni tez trzeba mu tez niezle mieszac zeby utrzymac go na obrotach.

Niestety to jest sportowy turystyk starej generacji gdze waga nadrabiano niedoskonalosci zawieszenia z wszystkimi ubocznymi tego skutkami.

pozatym nie polecam cztero cylindrowych silnikow o tak malej pojemnosci ( momet obrotowy dopiero przy wysokich obrotach ) sprawdzaja sie najlepiej na toze wyscigowym ale w codzenym zycu jest potrzebna moc z niskich i srednich obrotow np. przy wyprzedzaniu po co redukowac ze dwa biegi jak mozna przy V2 ruchem nadgarstka wykatapultowac sie do przodu.

 

PS

 

moze to dziwne ale mialem okazje sie przekonac ze ZZ-R 1100 jezdzi sie latwiej jakby lzej

chociaz jest jeszcze cieszy.

 

najlepiej jak zanim cos kupisz poprobujesz sobie rozne modele i wybiezesz sobie to co ci zeczywiscie odpowiada.

Buty zanim sie kupi tez sie przymieza a co dopiero Motocykl ktory kosztuje duzo wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wersja z SV 650 z owiewką ma bardziej sportowy charakter!Tam konfiguracja kierownica-siedzenie-podnóżki jest nastawiona bardziej na właśnie pochyloną pozycję!

Wersja bez owiewki ma bardziej wyprostowaną pozycję za kierownicą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, w ubieglym tygodniu bylem moja SVs w Polsce 670 km, jazda byla super! ale we dwoje to chyba by nie za bardzo bylo, pasarzer siedzi na SV duzo wyrzej nirz kierowca. Moja zona nie zabardzo tam lubi siedziec, a przy chamowaniu to spada na mnie i mi sie jajka o tank gniota, auuuu! no ale ja bym na Bandita nie zamienil!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To DIversion nadaje się lepiej, bo ma tłumiki puszczone dołem i pasażer nie musi podkurczać mocno nóg, jak w Bandicie.

 

Pozdrówka.

 

Ja bym kupił SV .... a druga pasażerce (używkę za 15 000 można już trafić w bardzo dobrej kondycji i młodym wieku :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...