Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wpadnij Jerry na forum pt "kto na V2??...." tam jest opisane, nie jest daleko, jakieś 230-250 km, a moze byc całkiem miło. no i może organizator mniej pyskaty. Zbieramy reprezentację i lecimy. Zawsze to krajowa mordownia.

Hej,

Olo a to same bulgotniki leca, czy nie?? Spotkamy sie i pogadamy ja jak wiesz chętny jestem na wszelakiego rodzaju wypady :D :notworthy:

pozrowionka

Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry przerobimy Ci B12 na mega draga :buttrock: :notworthy:

PGR no właśnie widzę, że chyba ja ze swoim al bandito nie za bardzo, ale pożyjemy zobaczymy, impra to impra aby dojechać a później zabawa :buttrock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to zlot ogólny, lecą wszyscy na wszystkim - a to że organizuje go klub V2, to oznacza tylko dobrą organizację i wstęp...80 zł :D . Ale podobno znaczek i koszulka w tym jest i jakiś niezły kuncert - jak doczekasz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to zlot ogólny, lecą wszyscy na wszystkim - a to że organizuje go klub V2, to oznacza tylko dobrą organizację i wstęp...80 zł :D . Ale podobno znaczek i koszulka w tym jest i jakiś niezły kuncert - jak doczekasz :buttrock:

Hello Szafir, jak dojechales z Zabkowic?Powiedz cos wiecej na temat tego zlotu klubu V2.

Pozdro

Przemek :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to zlot ogólny, lecą wszyscy na wszystkim - a to że organizuje go klub V2, to oznacza tylko dobrą organizację i wstęp...80 zł :D . Ale podobno znaczek i koszulka w tym jest i jakiś niezły kuncert - jak doczekasz :buttrock:

 

 

Hehe to jak czytać co ważniejsze to że organizuje klub V2 czy to że będzie dobra zabawa ?? :notworthy: A co z nocnymi pokazami ?? Czechów pewnie i tak nikt nie pobije !!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PGR no właśnie widzę, że chyba ja ze swoim al bandito nie za bardzo, ale pożyjemy zobaczymy, impra to impra aby dojechać a później zabawa :notworthy: :D

 

Jerry - powiedz coś miłego o bulgotnikach to Cię wezmę jako plecaczek :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry - powiedz coś miłego o bulgotnikach to Cię wezmę jako plecaczek :banghead:

 

 

Prot

a dotrzymasz towarzystwa wieczorem na placu boju?? Dlaczego nie pojawiłeś się na Brodaku i w Bielawie?

pozdrowionka

 

Jerry nie bój się, nikt Ci twojego B12 rytualnie nie spali o północy na zlocie- jako główna atrakcja wieczoru - walka z rzędowymi czwórkami trwa.

hahahahah dobre Olo dam rade chyba, że nadmiar wypitych % nie pozwoli dotrwać. Tyle armatury sanitarnej to już chyba nidzie w jednym miejscu nie da się zobaczyć :banghead:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to jak czytać co ważniejsze to że organizuje klub V2 czy to że będzie dobra zabawa ?? :banghead: A co z nocnymi pokazami ?? Czechów pewnie i tak nikt nie pobije !!

pozdro

Kurde Jerry, przecież jest uwiecznione na zdjęciach, że jak na Brodaku odpowiednie wystepa były, to Ty już nic nie pamietałeś :banghead: . Spróbuj tylko zaprzeczyć a spytam się o kolor majtek tych panienek :banghead:

 

heee.. dawno sie tak nei ubawilam jak z wami w bielawie:) A na v2 jako plecaczek ktos mnie wezmie?

Joasia mnie do dzisiejszego dnia głowa po Bielawie boli :banghead: , a co do wyjazdu jak się nie boisz po ostatniej przejażdżce ze mną to mogę Cię zabrać :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...