Skocz do zawartości

Dolny Śląsk, łączmy się!!!


spman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie jadę leżę w szpitalu suza skasowana trafiłem na pijanego kierowce malucha 0,32mg/l tj. 0.64promila wymusił pierszeństwo u mnie dziura w kolanie obite plecy to co pisze to jestem w domu poszedłem z żoną na dłuuuugi spacer i wracam do łóżka póznym popołudniem nie życze nikomu pobytu w szpitalu straszne badziestwo i olewactwo.reszte bedzie pisała moja żonka siemka . Teraz kupię SRADA nie poddaje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kur*a !!!

Kazek, przypilnuj,żeby sprawy nie umożono. Dzięki Bogu jesteś żywy i będziesz chyba chodził, co ??

Ale twoim obowiązkiem będzie jeszcze dopilnowanie,żeby taki zapijaczony tępak, który jest bardziej tępy od świni i nie zakodował sobie,że nawet po piwie się nie wsiada za stery - może następnym razem zrobić krzywdę któremuś z Twoich bliskich. To jest poważna sprawa.

Wracaj do zdrowia.

 

Co za je**ny ch*j tępawy!!!! :evil: :-x :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawy nie umożono mam już notatkę policyjną w której jest określone kto jest sprawcą w jaki sposób doszło do kolizji i kto miał jaki wynik alkotestu gość ma osobno sprawe karną za 0.62 promila (do 0,5 jest wykroczenie powyżej przestepstwo) Byłem dziś w PZU dwie godziny wypełniałem dokumenty za motor z jego OC+ roszczenia z jego OC(zdrowie leczenie straty za kask kurtkę spodnie buty uprzedzenie psychiczne do ogolnego ruchu drogowe za stres i ból) to pięknie opisała moja żonka i wyceniła roszczenie na 8 tyś. + moje NW.

W piątek mam opis motoru, wycena w przyszłym tygodniu. Będe pisał na bieżaco co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi, widzę że wiecie co i jak... tak na dobrą sprawę mógłbyś też założyc sprawę z powództwa cywilnego temu facetowi - o utratę zdrowia (zobaczysz jaki będziesz miał uszczerbek), być może o utracone korzyści (zarobki w czasie niezdolności do pracy), psychiczne - trzebaby porozmawiać z adwokatem i zrobić porządek ze skurw***em. Chce pić i jeździć - będzie płacił. Jak zarabia minimum - to mu zabiorą połowę co miesiąc przez komornika i się nauczy, a tobie dołoży na ratę na nowe moto lub na paliwo.

Albo futerko dla żonki..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

DZięki panowie za pamięć czuje sie już dobrze pojezdziłem już troszkę na sradzie Maćka (Suzuki 123) fajna maszyna w sobotę omawiamy szczegóły transakcji jak będzie ładnie zapraszam do mnie do Jelcza ul. J. Treski 3 . Mario zna drogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...