Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej... gdzie we wroclawiu (najlepiej w północnej czesci) mozna wymienić przednią opone w Virago? ile taka przyjemnosc kosztuje? a moze ktos wymienial sam i nie ma przy tym specjalnie roboty wiec poleca godzinkę w garażu?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH !

Juz doszedlem do siebie po piatkowej kolizjii,ktora opisalem w"wypadkach"i znow dzis pojezdzilem.To koszmar.Czy moj motor jest niewidzialny?Czlowiek jadac glowna droga musi uciekac przed autami!!!Uwazajcie prosze na siebie!POZDRAWIAM :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r+z czekam z nicierpliwością. :biggrin:

Niestety kolego pytałem w kilku miejscach i niestety nikt nie ma.

Jedna osoba poradziła mi pospawać i wypolerować. Czy ewentualnie masz

gdzie to pospawać?

Zapytam jeszcze jednego kolesia, narazie jego tel. milczy

pewnie jest za miedzą, jak wróci to napewno włączy komóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

zdechł mi prąd na drodze starter-rozrusznik w virago 535. Wcześniej przez nieuwagę zrobiłem zwarcie z akumulatora i przepalił się główny bezpiecznik . Myślałem że w łeb sobie strzelę. Po wymianie bezpiecznika wszystkie odbiorniki mają prąd, oprócz startera. Szukałem tematu na forum, ale nikt wcześniej o tym nie pisał. Od czego zacząć poszukiwania ? Czy między starterem a rozrusznikiem jest jakiś stycznik lub przekaźnik (który mógł się spalić), bo nie sądzę aby cienkie kable od startera uruchamiały rozrusznik bezpośrednio, chyba że przez elektrozwore w obudowie rozrusznika ? ... Będę wdzięczny za wskazówki od wszystkich, którzy już przerobili ten temat. Zawsze to lepiej posłuchać mądrzejszego w te klocki.

 

Czekam niecierpliwie, bo dzisiaj jest już 17 stopni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego pytałem w kilku miejscach i niestety nikt nie ma.

Jedna osoba poradziła mi pospawać i wypolerować. Czy ewentualnie masz

gdzie to pospawać?

 

spawanie zostawiam jako ostateczność, ale znalazłem firmę w Jeleniej Górze gdzie gość obiecał że w ciągu tygodnia ściągnie każdą część do każdej Yamahy. Jeżeli tak będzie to namiar umieszczę na forum. spróbuję też popytać w W-wie na Motobajzlu (chyba w końcu będzie).

dzięki za zainteresowanie. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spawanie zostawiam jako ostateczność, ale znalazłem firmę w Jeleniej Górze gdzie gość obiecał że w ciągu tygodnia ściągnie każdą część do każdej Yamahy. Jeżeli tak będzie to namiar umieszczę na forum. spróbuję też popytać w W-wie na Motobajzlu (chyba w końcu będzie).

dzięki za zainteresowanie. :D

Pospawaj i wypoleruj, wyjdzie Ci taniej i jak będzie to zrobione dobrze, niewielki ślad tylko zostanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle o zakupie Virago 535 dysponyje 8000zł czy za tę cene kupie dobry motocykl? A może polecicie cos innego jezdzilem sporo Jawa 350?

[/quote

 

Siemka! wisz za tą kase można kupić virażke nawet w dobrym stanie a są to motorki jak dla początkujących całkiem spoko. jeździłem takim sprzętem i sprawował sie SUPER! sprzedałem go bi poprostu siadłem na szosowy teraz ale naprawde ja osobiście polecam Virago.POZDRAWIAM :crossy:

 

Mysle o zakupie Virago 535 dysponyje 8000zł czy za tę cene kupie dobry motocykl? A może polecicie cos innego jezdzilem sporo Jawa 350?

[/quote

 

Siemka! wisz za tą kase można kupić virażke nawet w dobrym stanie a są to motorki jak dla początkujących całkiem spoko. jeździłem takim sprzętem i sprawował sie SUPER! sprzedałem go bi poprostu siadłem na szosowy teraz ale naprawde ja osobiście polecam Virago.POZDRAWIAM :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym nawiązać do tematu klubu Virago .Aż się prosi żeby mieć stronke i forum .A oto przykład ze swiata .. http://www.virago.dk/Klublinks.htm :icon_razz: :icon_razz:

Edytowane przez mariuszkalisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...