Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć.

przymierzam się powoli do modyfikacji mojej virażki i zniechęcony rynkiem polskim, poszukałem za granicą i o to, co ciekawego znalazłem:

http://www.cruisercustomizing.com/YamahaVi...ccessories.cfml

 

już ustawione na 535, więc miłego przeglądania

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virago Mojej Pani to rocznik 1987. Podaj mi taki schemat jak możesz, nowszy również. Może wiesz czy w różnych rocznikach były różne regulatory napięcia? Bo ktoś spaprał trochę elektrykę, regler mam z Hondy, a muszę dojść z nią w koncu do ladu...dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ponizej schematy. Wrzucilem wszystkie bo kto wie komu sie przydac moga :buttrock:

 

87-88-US

87-89-US

88-91-UK

90-ON-US

92-ON-UK

French&German

 

Może wiesz czy w różnych rocznikach były różne regulatory napięcia?
Oj niestety na tym sie jeszcze za bardzo nie znam :banghead: i nie wiem czy (i jesli tak to czym) sie roznily :biggrin:

 

Pozdro

Konik

 

PS. grrrr.... ale jubel sie w poscie zrobil :icon_mrgreen:

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam problem a mianowicie: sadzi mi delikatnie olej pod bębnem tam gdzie jest sruba spustowa tam sie olej zbiera! myslalem że śruba nie dokręcona a więc odkręciłem spusciłem olej z wału podłozyłem druga podkładke pojechałem w trase i dalej felga tłusta od oleju! jest to znikoma ilośc ale mimo to sadzi skądś olej! odkręciłem tez koło a tam sucho i jestem w kropce! skąd on sie bierze? pomóżcie...

Pozdrawiam

 

Ilek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam takie może banalne:))))

 

na wysokości kardana pod zbiornikiem paliwa jest kranik.....on...off....fuel...jak ma być ustwiony i do czego on tam jest?? bo mam wrażenie że źle mam ustawiony ten kranik.....mam na on.....ale co jakby był na fuel...??

 

dzieki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A mozesz ustawic na "fuel"? Bo ja nie moge :icon_twisted: Mam do wyboru On i Off i oczywiscie jak to kranik jesli bedzie na Off - to doplyw paliwa jest odciety, na On paliwko sobie pompka zasysa :icon_twisted:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted:

 

jestem szczęśliwym posiadaczem viróweczki od niedawna i dlatego takie głupie pytania mam:P

 

1-jak przekręce na off to mi paliwko leci?? nie wiem czemu

2-chciałem sprawdzić spalanko i czekałem az mi zacznie lekko przerywać przed przełączeniem na rezerwe i wyjechałem paliwo chyba do końca bo mi zaczeło przerywać i zgasła:| nie działa mi chyba przełącznik res.....:|

3-jak zdemontowałem siedzenie to nie wygląda mi to na zbiornik który pomieści 10 litrów:) coś jest chyba nie tak i dlatego zraziłem się do Virazki a to może nie jej wina:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem szczęśliwym posiadaczem viróweczki od niedawna i dlatego takie głupie pytania mam:P

[...]coś jest chyba nie tak i dlatego zraziłem się do Virazki a to może nie jej wina:|

Bo to nie jej wina :icon_twisted:

Po pierwsze nie wahaj sie zadawac dziwnych pytan bo imho nie ma glupich pytan sa tylko glupie odpowiedzi. Ja z tego forum wyciagnalem 90% wiedzy ktora teraz posiadam (i tak jeszcze niewielka) wiec ciesze sie jesli moge pomoc :icon_twisted:

Ale do rzeczy.

 

1-jak przekręce na off to mi paliwko leci?? nie wiem czemu
Jak przekrecisz na off to silnik jeszcze troche podziala bo paliwo masz jeszcze w przewodach i gaznikach :icon_mrgreen:

 

2-chciałem sprawdzić spalanko i czekałem az mi zacznie lekko przerywać przed przełączeniem na rezerwe i wyjechałem paliwo chyba do końca bo mi zaczeło przerywać i zgasła:| nie działa mi chyba przełącznik res.....:|
To bylo w trasie czy na postoju? Powiem tylko ze chwile trwa zassanie nowego paliwa po przelaczeniu na res i zdarza mi sie to raczej zawsze w trasie wiec nie wiem dokladnie jak to bedzie sie zachowywac na postoju. Powinno byc podobnie tylko silnik moze sie troche inaczej zachowywac przy zubozonej mieszance na postoju i w trasie. Kiedys tez za pozno przelaczylem na res (w trasie) silnik zgasl, uslyszalem ze paliwo juz zaciagniete, puscilem sprzeglo i przy 80km/h na 5 biegu na pych poszla :icon_razz: i pojechalem dalej :icon_mrgreen:

 

3-jak zdemontowałem siedzenie to nie wygląda mi to na zbiornik który pomieści 10 litrów:)
Pod pod siedzeniem masz tylko ok 8,6 litra a gorny bak to 4,9 litra co daje Ci w sumie 13,5 litra (2,5l rezerwy) :icon_mrgreen:

No chyba ze masz model '87-'88 wtedy masz tylko 8,6l na dolnym baku (gorny to atrapa) i rezerwa rowniez 2.5l :notworthy:

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konik wielkie dzięki:)

 

zgasła mi w czasie jazdy i dopiero jak wlałem z litr paliwa i pochechłałem ssaniem to zapaliła:)

 

ale co do tego zbiornika to musze chyba spuścić paliwo i zmierzyć ile wchodzi bo coś mi sie nie wydaje że to 8.6 litra wchodzi (za mały wizualnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...