Skocz do zawartości

Virago 535


Gość jarson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś może mi sprawdzić, czy sprzęgło: tarcze, przekładki, sprężyny, we wszystkich rocznikach yamahy virago 535 jest to samo? Zaszła konieczność zmiany w motocyklu mojej kobiety, a wyjechałem i nie mam jak sprawdzić. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was wymieniał olej w lagach??? da mradę sam to zrobić??? i jaki olej lejecie w te rurki.

czekam na Wasze szczegółowe opisy typu krok po kroku;-)

:icon_razz: olej teleskopowy SAE 10 W 228ccm do każdej goleni widelca :biggrin:

:notworthy: nie rozbierałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobra, najlepiej, gdybyś napisał osobiście do yamahy. nike inny lepszej nie udzieli ci odpowiedzi.

 

qudlaty - na dole w lagach masz taką śróbkę. musisz ją odkręcić. jeśli jej nie masz, to masz problem. ten sam co konik.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka. marcysiek-> no to ja kupilem od ciebie boczki:) dzieki, pasują :notworthy:

nie ma sprawy z naszywkami. sie dopisze.

dostalem wlasnie pozytywna odpowiedz z hafciarni takze szykujcie 17zl od naszywki oraz 4,50 za ewentualna przesyłkę!!!

co do oleju w lagach - juz kiedys to opisywałem - temat byl przez konika zakladany. pzdr

 

wersja ostateczna: (to co ostatnio tylko poprawione krzywe) i obszyciue musi isc miekka linia wokol tlokow (taki mi powiedzieli w hafciarni)

http://eksces.freehost.pl/viragokolor.jpg

 

załozylem temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=57403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem już o tym,nawet mogłbym sie podjąć organizowania czegoś takiego. Zapodałoby się nowy temat i jak byłaby wola posiadaczy Virago i zwolenników to moglibysmy się spotkać.Dajcie informacje czy bedą chętni uderzyć w coś takiego. Nawiasem mówiąc na Dolnym Śląsku są piekne tereny i miejsce chyba też sie znajdzie.Piszcie co o tym myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

KONIK SPRZEDAJESZ SPRZĘTA?

Tak, siedzi na Allegro. Zobaczymy, moze znajdzie sie jakas szczesliwa dusza ktora przygarnie moja ukochana :buttrock:

 

Naszywka jak to zwykle, powtorze sie, dzieki mojej kobietce :evil: i wprawnej rece Ekscesa wyglada bombowo :icon_question: :icon_arrow: :) :icon_rolleyes:

 

Tylko prosze, zrob cos z tym napisem "POLAND" - jakis taki chudy czy moze za wysoki... no sam nie wiem... jakis dziwny.

 

Aha... jakby wam umknelo to dla mnie 2 naszywki

 

Pozdro

Konik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

PIerwszy raz jestem na dziale chooper,

WIdze ze tu spory wątek o virago, dlatego pewnie jest tu dużo włascicieli

Chce kupic - jutro jade oglądać - Mozecie mi podpowiedzieć na co w Virago zwrócić uwage ?

Możecie cos powiedziec na temat tego exemplarza ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M241666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypasiony jest ładnie, nawet klamki chromowane. Jest nadzieja, że tech. też bardzo dobry stan, skoro był zarejestrowany w Niemcach - tam jednak jakis rygor jest. Natomiast NIKT Ci nie wyda opinii na odległość, na podstawie zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...