Skocz do zawartości

gsxr1000-2005 najmocniejszym seryjnym SB


Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze spojrzenie na ten nowy model (na zdjeciach) - kaszana i badziew, co oni z nim zrobili? Taki ladny byl, a teraz go oszpecili :-/

Drugie spojrzenie, po czasie. Obejrzalem pare filmikow i musze przyznac, ze jakby sie do niego przyzwyczailem i zaczalem dostrzegac piekno tego motocykla.

 

Przyznaje, dalej nie podoba mi sie wydech i te kierunki tez takie sobie. Jego ogolna masywna postac mi tez zbytnio nie odpowiada.

Ale jest taki hmm futurystyczny i te ostre linie sa na prawde ladne.

Pieknoscia na pewno nie dorownuje R1, ale ma cos w sobie...

Zobaczymy jak sprawuje sie na asfalcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytalem jego test w nowym Motocyklu, wartosci jakie podaja naprawde robia wrazenie 8O - napisali ze niedlugo zrobia test porownawczy z innymi tysiacami :twisted:

 

BTW po lekturze Motocykla wiem juz jaki motocykl kupie w nowym sezonie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master,poogladaj go na zywo bo tekst ze jest masywny jest troche smieszny bo ten nowy K5 jest lzejszy od Twojego GS500 i wogole jest maly,tak jak 600-ki.

 

Co do wygladu:mam okazje codziennie go ogladac i z kazdym dniem wydaje mi sie piekniejszy,tlumik tez na zywo fajnie wyglada.

Zreszta podobnie bylo z Hayabusa,na poczatku mi sie nie podobala ale z biegiem lat uwazam ja za jeden z najladniejszych sprzetow z ponadczasowa stylistyka,mimo ze jest juz produkowana 7 rok bez zmian to nadal wyglada nowoczesnie a motocykle sportowe sie szybko starzeja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i wkoncu sie doczekalem,mam na weekend nowego GSXR1000 K5 8)

Dzis zdarzylem zrobic tylko 30km ale jutro zamierzam zrobic min.250km.

Pierwsze wrazenia sa niesamowite,czyms takim jeszcze nie jezdzilem 8O

Np. na 1 biegu osiaga 170km/h,przy 200km/h na 3 biegu idzie z gazu na gume 8O

Na razie jechalem nim 280km/h i do tej predkosci doszedl w mgnieniu oka i wystarczylo mu na to niecaly kilometr :twisted:

Prowadzenie,hamulce,porecznosc i osiagi to najwyzsza liga.Silnik w kazdym zakresie obrotow ciagnie jak opetany,nie trzeba wachlowac dzwignia zmiany biegow.Jest elastyczniejszy od mistrzyni w tej dyscyplinie czyli od Hayabusy.

A teraz male porownanie z moim GSXR z 2002:lepsze osiagi,hamulce i minimalnie lepsze prowadzenie (ale tu moge sie mylic bo w swoim GSXR mam juz lysa opone a K5 sa nowe gumy).Za to w moim K2 mam wiekszy schowek pod siedzeniem ;)

 

Porownujac go np. do R1 2004/2005 ma lepsze osiagi i duzo lepiej ciagnie z niskich obrotow.K5 ma tez lepsze hamulce.No i GSXR duzo lepiej idzie na gume.Prowadzenie i porecznosc wg mnie porownywalne.

 

Reasumujac:K5 rulez!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh gixer- "...taki to pożyje... se pożył..." :P :P

 

A tak ero to zazdroszcze- też bym chętnie oblatał tego nowego SRADa ale jak dodtąd nawet nie miałem okazji widzieć go nigdzie na żywo! ;)

Z tego co piszesz to zapowiada sie killer taki jak to było zwykle z GSXR 1000- każde kolejne wcielenie od pierwsego poczawszy było w danym roku najszybsze w klasie.

Ciekaw jestem teraz tylko jak wypadnie przynim ZX10R bo jeśli chodzi o mega moc to do tej pory rządził a teraz będzie albo porównywalne albo słabsze...

Miałeś okazje oblatac ZX10 żeby porównać go z K5??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoch kumpli ma ZX10R w tym ze jeden reanimuje taka po malym dzwonku,w najblizszym czasie bede mial okazje przetestowac ZX10R to napisze jak wypada przy K5.Dzis za to pojezdzilem tez na R1 z 2004 i przy K5 wypadla bardzo blado,wiecej o tym napisalem w temacie o ostatnim odcinku Jednoslada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...