Skocz do zawartości

Mam problem...


Macio.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No oki ale tłok to raczej mi nie spuchł bo nie pamietam zeby trzymało pierścienie więc co to jest?? czy jak wymienie tłok z pierścieniami to juz bedzie dobrze??

 

 

 

PS

Tłok z pierścieniami kosztuje do tego 35 zł więc jak by to nie to było by licho :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno byc dobrze aczkolwiek radziłbym ci iśc z cylindrem do sklepu i sprawdzić czy czasem nie wejdzie ci juz 1 szlif w co wątpie....ale lepiej idź z cylindrem i napasuj tłok ....sprzedawca ci napewno doradzi co z tym zrobić.....sory ale tak bez "macania" to trudno jest określić przyczyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

1. Tłok, pierścienie, cylinder jest made in Germany  

 

To do jawki robia niemcy części  Pierwsze słysze

Nie tylko ty 8O

nie wejdzie ci juz 1 szlif w co wątpie

No raczej nie wejdzie

No oki ale tłok to raczej mi nie spuchł bo nie pamietam zeby trzymało pierścienie więc co to jest?? czy jak wymienie tłok z pierścieniami to juz bedzie dobrze??
Powinno jesli nieuszkodziłes cylindra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy w jaki sposób uszkodzony bo napewno nie pęknięty :twisted: a jest taka możliwość jedynie ze mam ryse jedną lecz niesądze żeby od tego moto ledwo co ciągną :lol: :lol: :lol: . I o co wam chodzi ze w niemczech jak bym miał cyfrówke to bym zdięcie zrobił :D a 35zł dlatego tyle bo jest sprowadzany :)

 

 

 

 

 

 

 

BARDZO DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC!!! mam nadzieje ze to pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi oto żę jesli tłok spuch bardzo bardzo mocno a cylinder mniej spuch to wiesz czym to może sie zakończyć w najlepszym przypadku rysami a jesli mówisz że masz jedna malutką ryske to nie musisz go wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tylko chcialem zauwazyc ze moze byc problem z kupieniem tłoka takiego , bo wszędzie widziałem tylko zestawy i wlasnie zastanowil mnie brak pojedynczych tłoków,

 

kup se scigacza jak chcesz szarzowac..... od dziadka nie wymagaj tyle, bo do tego nie zostal stworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...