Skocz do zawartości

Pierwsza jazda w teranie


Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś miałem spreżone powietrze w puszkach

tzn takie szpraje co służą do "awaryjnego" pompowania kół w katamaranach ? :D :mrgreen:

 

To nie jest "dziurka" tylko male kolanko na które powinien być założony wężyk którym ten syf płynie na łańcuch czy na co tam sobie go skierujesz...

a może i prawda, ja tłumik od dt 80 widziałem w całości tylko 2 razy u kumpla, ale napewno nie miał żadnej rurki która doprowadzała by olej do łańcucha. ale on ma dt z 92 roku więc albo wtedy jeszcze czegos takiego nie montowali albo mu ktos zaiwanił. :mrgreen: hmmmm a w 125-ce też powinna byc taka rurka?? u mnie nie ma ale chyba w tej dziurce jest gwint więc może...

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za poprzedni post chciałem najpierw wysłać zdjęcie a dopiero puźniej coś napisać :) a wysyłając zdjęcie chciałem sie pochwalić jak szalałem po lesie :D (prubowałem załączyć kilka fotek ale mi nie wyszło).

 

Tamten post miał być taki:

 

Kleszczu niewiem czy to jest kolanko czy coś innego w karzdym razie u mnie wychodzi z ostatniej części tłumnika (niewiem jak sie nazywa się profesionalnie)i tak jak npiisałeś nagar z rurki kapie na przednią zembateke.Kiedy dopalam sprzęta to z rurki leci troszke spalin i sporo nagaru kapie czy ty też tak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem do momentu az wywaliłem flaki z dyfuzora (ta kicha za kolankiem). Teraz to wszystko co mialoby skapywać przez ta rurke prawdopodobnie spala sie w pustej bańce i nic nie kapie.. odchodzi czysty dymek z tłumika.. (tej końcowej części) który też mam zresztą przerobiony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:  

Ja kiedyś miałem spreżone powietrze w puszkach  

 

tzn takie szpraje co służą do "awaryjnego" pompowania kół w katamaranach ?  

Nie to sie nazywało DUST OFF i używali tego elektrycy ilelektronicy żeby coś przczyścić z kurzu ( chyba)

Co do tej rurki to spalinami i nagarem nie smauje sie łancucha tylko specjalnym smarem . Tym syfem z tłumika to tylko go pobrudzisz.

No miałem do momentu az wywaliłem flaki z dyfuzora (ta kicha za kolankiem).  

Brawo. Tak sie powinno traktować wszytkie blokady w 2T :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Tak sie powinno traktować wszytkie blokady w 2T  

 

Strzalek morzesz napisać dokładniej jak sie odblokowuje Dt-tki i poczym poznać czy jest zablokowana :?: Moja rozpędza się szyboko jest bardzo zrywna kręci sie do 9 tys

i jej V-max 80km-h

Mój kolega(też ma ten sam model dt) powiedział że jego kręci sie do 12tys i leci ok. 100kmh

Więc jak to jest z tymi blokadami?czym powinna chrakteryzować się odblokowana Dt-taki?.Jak ktoś wie coś na ten temat to prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręci sie tylko do 7 tys i leci stówke 8O łał(jak czterosów) stary to zajebiście szybko jak na zablokowany sprzęt a tak apropo nigdy nie słyszałem o blokadach na zapłon jak możesz to powiec coś na ich temat.Ja mam tak że od jedynki do czwurki kręci sie do

8-9tys a puźniej na piądce i szustce do 7.5tys stym że na 1 i 2 ma takiego kopa że można wchdzić w 180 stopni oberam :mrgreen:

 

Więc jak sądzicie mam blokade :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek morzesz napisać dokładniej jak sie odblokowuje Dt-tki i poczym poznać czy jest zablokowana

Temat przeraboiany przezemie i Wojtasa wiele razy. Blokady w DT są w kolanku, tłumiku, i na zapłonie czyli CDI

CDI ma 2 blokady jedna z nich to ze motocykl jedzie tylko 80 a druka to że kręci tylko do 7,5 tyś obrtoów .

Więc jak sądzicie mam blokade

Masz a tym bardziej jezeli ona jest sprowadzana z niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...