Skocz do zawartości

pytanko o obroty


Rekomendowane odpowiedzi

na luzie pewnie zamyka obrotomierz, nie sprawdzalem , a ile jedzie nie powiem na arzie bo slimaka jeszcze nie zalozylem

niewiem ile masz na budziku powiem ci tak ze na sprawnym mbx na 5 biegu tez jest 10 tys a na luzie kreci ok 11 , niewiem do ilu masz obr ale ja bym sie tym nie przejmowal chcesz zeby ci silnik wyskoczyl :) jezdzij i ciesz sie ze jezdzi nic nie grzeb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie bo mi dt-ka na ostatnim biegu nie chce ciagnac a na biegu nizej wiecej wyciaga nniz na ostatnim a wyglada to tak ze bujam go na przedostatnim biegu do 80 wrzucam ostatni bieg i predkosc spada do 60 i to po prostej na asfalcie nie wiem co to moze byc bo na niskich biegach leci jak glupia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wg mnie to twoja detka musi wyjsc na obroty zeby dopiero zaczela ciagnac, w mojej jak np wrzuce 6 juz przy 70 to strasznie ciagnie powoli miedzy 80-100 ale potem od 100do 115 ciagnie jak burza, dlatego 6 bieg wbijam dopiero przy 100:D sprobuj sobie z górki zeby sie rozpedzic i potem zobaczyc czy na plaskim bedzie zwalniac czy tez nie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe.... Ja mam w Ts-ce przelozenia w teren i wpinam przy 50km/h 6 bieg (ok 7 tys obrotow) i tak lece do 90km/h :)- motor caly czas zaskakujaca dobrze przyspiesza. Wtedy mam okolo 10-11 tys obrotow, ale wiesz mam nieorginalne przelozenia. Gaznik tylko 12mm (na nowej 20mm jeszcze nie jezdzilem) i zestaw tuningowy na 80cc.

 

Kaczmar a czy przelozenia masz orginalne?? Bo byc moze masz duzo wieksza zebatke z przodu (lub mniejsza z tylu) i Dt-tka nie ma tyle mocy zeby jechac na 6.. Ale to chyba malo mozliwe bo wtedy na 5 by leciala ze 110km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...