Skocz do zawartości

Aprilia RX 125??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Od pewnego czasu mysle nad kupieniem jakiegos sprzeta :banghead: . W gre wchodza Ktm exc 125 :P Yamaha DT125 :P i Aprilia rx 125 :D (wszystkie z rocznikow od 95 w gore) . O tych dwoch pierwszych co nie co wiem ... a o RX prawie nic :) wiec napiszcie cos o tej maszynie np: Jaka ma moc,zawieczenie czy ciezka do niej czesci dostac no i wogole jak ten sprzet sprawdza sie w terenie i po za nim:D :) (szukalem jakis postow o niej ale nic nie znalazlem :) )

 

Prawdopodobnie kazdy by radzil exc :mrgreen: :) bo super moc i wogole ale Rx jest chyba tansza...

POZDRWIAM :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauwazyć że między EXC 125 a DT 125 jest gigantyczna przepaść. DT można spokojnie jeździć po szosie bo to lekkie enduro tymczasem EXC to strikte wyczynowy sprzęcik. Radze ci zweryfikować stwierdzenie "O tych dwoch pierwszych co nie co wiem" :roll: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z żadnym z tych motorów nie miałem styczności, ale sądze że najłatwiej było by dostać części do Dt125 :) Do Rx jest trudniej, bo to to włoskie motocykle :banghead:

Ja na twoim miejscu brał bym Dt. Chyba najpopularniejszy i najłatwiejszy :)

Z tego co wiem to Aprilia ma mało serwisów, a przynajmniej na śląsku nie ma ani jednego :| "chyba :) "

 

Ps.:

częsci są jak chcesz to Ci podam namiar wszystko od ręki w dwa dni

 

Ekhm... no od ręki to może jest, ale niekoniecznie do Rx :) Zamawiasz łańcuch od Rx a przysyłają od ogarka :D niezłe nie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze ci zweryfikować stwierdzenie "O tych dwoch pierwszych co nie co wiem"

 

Wiec ... chodzi mi o to ze te dwa juz poznalem czyli wiem jaka maja moc jak sie sprawuja itd...

 

 

DT125 to spoko sprzet:D

A wracajac do tematu :banghead: slyszalem ze RX 125 ma jakies 37KM ... czy to prawda :?: :o

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede robil nowego tematu tylko sie dolacze... Wiec co myslicie jeszcze o takich 125cc jak Kawasaki KMX lub Suzuki Ts125r... Z tego co wiem to z czesciami do Ts-ki ciezko (moze sie myle) a jak z KMX-em?? JAk jest jesli chodzi o moc, zawieszenie w tych motocyklach?? Ile waza??

Z gory dzieki za odpowiedzi :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do tematu slyszalem ze RX 125 ma jakies 37KM ... czy to prawda

Nieprawda.

RX 125 ma koło 30 KM a te z cylindrami Polini 160ccm mają 39

RX jest wyoki i jakiś taki duży, zawiesszenie ma lepsze od DT, tzn da sie ostrzej w terenie poszaleć. EXC to już wyczyn i koszty utrymania są drogie.

 

Nie bede robil nowego tematu tylko sie dolacze... Wiec co myslicie jeszcze o takich 125cc jak Kawasaki KMX lub Suzuki Ts125r... Z tego co wiem to z czesciami do Ts-ki ciezko (moze sie myle) a jak z KMX-em?? JAk jest jesli chodzi o moc, zawieszenie w tych motocyklach?? Ile waza??

Z gory dzieki za odpowiedzi

Miałem do czynieniea z DT, RX, KMX i EXC i KMX jest bardzo zbliżony do DT, ma minimalnie słabszy silniczek, zawieszenieniowo jest praktycznie taki sam.

RX KMX i RX waż koło 120 kg zatankowane. EXC koło 100kg

Do tych wszytkich wymienionych dużuce jescze husqe WRE - bardzo przyjemny motocykl na dobrym zawieszeniu tyle, że u nas mało popularny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie wiec nie wiem co o KMX-ie myslec bo ostatnio czytalem na aukcji ze dysponuje on moca ok. 30km i wazy chyba 96kg suchy.. (plyny raczej 24kg nie waza :banghead: ).. Moze ktos zna stronke na temat tego sprzeta? Jak jest z czesciami? Hehe a jesli chodzi o Husqe Strzalek to ja bardzo chetnie ale jest chyba "kilka" zlotych drozsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheh dzieki za strone---> o to chodzilo. Juz wiem ze wazy 110kg. Napalilem sie na KMX-a gdyz znajomy mieszkajacy 2 ulice dalej ma takiego i mozliwe ze sprzeda :banghead: . A moze Strzalek wiesz cos na temat blokad w Kmx-ie?? Jak ma blokade dysponuje moca jedynie 15km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czlowieku Ty mnie zaskakujesz :banghead:... Jeszcze nie widzialem pytania na ktore bys nie odpowiedzial :) hehehe ... Ok jutro sie przejde do typa i sie spytam ile chce za kawke... Jaka jest dobra cena za egzemplarz z 1996 z troszke wyblaklymi plastikami :).. Pozatym wszytsko igeilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czlowieku Ty mnie zaskakujesz ... Jeszcze nie widzialem pytania na ktore bys nie odpowiedzial

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jaka jest dobra cena za egzemplarz z 1996 z troszke wyblaklymi plastikami ..

Dobra dla kupującego czy sprzedającego :?: :banghead:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=36222145 96 za 5200

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=35286592 96 za 3100 + rejstraca

myśle, ze tak za 4500- 4800

ps a jak tam ts po zabiegach rozdławiających??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzialem te aukcje... Znam kolesie takze sadze ze za 3500zl sprzeda.! A jesli chodzi o Ts :). Koles sie strasznie guzdra z tlumikiem. Narazie odpalilem ja na ulamek sekundy! Na kroccu z rury do cieplej wody ( :twisted: ) i gazniku 20mm pali z pierwszego :) !! Jutro ide zagadac co z tlumikiem. Wate samemu bym wyjal (dorwalem fajne nozyce :banghead: ), ale gorzej z kryzami. Jakby sie palnikiem nie udalo (nie wiem moze jakis bedzie mial cienki) to da rade rozwiercic wiertara??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...