Skocz do zawartości

Bułgaria - sierpień 2005


Marlew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za samczy szowinistyczny wyjazd ? Mam nadzieję ' date='że znajdzie się miejsce dla jednej laseczki bo słyszałam ,że Rumuńscy faceci są bardzo otwarci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napiszcie coś więcej bo to ,że pojedziecie 200 km/h to jest zrozumiałe ale interesuje mnie dlaczego nie uwzględniliście kobiet w swojej wyprawie czy to forum jest zakątkiem męskiej adoracji? Mam nadzieję ,że nie . :?:[/quote']

 

Jak to nie uwzględnilismy kobiet ?!? Uwzglednilismy i owszem ale.... na miejscu :lol:

Po drugie - tak owszem jest to męski szowinistyczny wyjazd który mam cichą nadzieję stanie się podręcznikowym przykładem męskiego superkiperszowinizmu :)

 

Łaj? Abstrahując od rozrywek na miejscu (tam akurat jak to ładnie napisałaś "miejsce dla jednej laseczki" na pewno się znajdzie), to kobiety (zwłaszcza znajome) przeszkadzają w: przeklinaniu w drodze :twisted: , piciu do nieprzytomności lokalnych napojów wyskokowych połączonym z haftowaniem wokół :twisted: itd itp :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF wróciłem z urlopu narciarskiego i trzeb azabrac sie do pracy

Ja tam sądze że miejsce dla jednej laseczki sie znajdzie ale tylko pod warunkiem ze ma swój motocykl ( R1 , R6 , GSXR 1000 itp ) bo wiezienie plecaczka odpada ( chyba ze jestes sexi blondi wtedy podanie wraz ze zdjeciem na prv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BULLSON FOREVER
interesuje mnie dlaczego nie uwzględniliście kobiet w swojej wyprawie czy to forum jest zakątkiem męskiej adoracji?

Ja mysle, ze Ci Panowie (zreszta jak wiekszosc innych Panów) kieruja sie stwierdzeniem : "Po co drewno do lasu wozic" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej że planujemy jak zawsze, spać w hotelach ze śniadaniem, więc nie potrzeba nikogo do robienia śniadań, ani sprzątania potem...

 

A poważnie, nie ma listy uczestników, kto będzie chciał to pojedzie, warunki są proste:

 

1. Trzeba mieć szybkie moto, zarejestrowane na SIEBIE (przepisy Rumunii i Bułgarii).

2. Trzeba umieć na nim jeździć (a nie toczyć się na kwadratowej oponie).

3. Trzeba mieć niezawodne (w dużym stopniu) moto.

4. Trzeba mieć na tyle kasy, aby nie kombinować, jak tu się przespać za darmo w śpiworze i nie oszczędzać na piciu i jedzeniu (to są wakacje!).

5. Trzeba mieć duuużo tolerancji i poczucia humoru.

6. Trzeba mieć twardą dupę (znaczy... wytrzymałą na długą jazdę).

7. Trzeba mieć czas w podanym terminie.

 

Jak spełnia się te warunki, nie ma problema...

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
....

5. Trzeba mieć duuużo tolerancji ....

6. Trzeba mieć twardą dupę ...

 

Czy ja o czymś nie wiem? :lol: :lol: :lol:

 

Wczoraj robiąc porządki w torbie Louisa z wyjazdu do Turcji (tak tak czyścioszek ze mnie :P ) ze wzgledów sentymentalnych ;) znalazłem wizytówkę serwisu w Rumunii w którym skracalismy mój łańcuch. I tak sobie pomyślałem że może jakiś angielskojęzyczny (Maniek to do Ciebie ! ) napisałby do tego sympatycznego człowieka :P czy dałoby radę wynająć na dzień lub dwa po KTMie dla każdego i zrobic sobie małą wycieczkę :twisted: w pobliskie góry.

mail do gościa [email protected] serwis Ducati, KTM, Moto Guzzi, Yamaha

 

Zapytac zawsze można ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Nic sie nie dzieje w temacie ;) . Cos nowego? Macie juz zarezerwowane spanie na miejscu? Chetnie skorzystam z podpowiedzi' date=' bo w Bulgarii bylem dosyc dawno 8) .[/quote']

 

W zeszlym tygodniu spotkałem się z pewną Katią z Bułgarii (i wcale nie przy Katowickiej ;):P;) ), ponieważ znamy się jak łyse konie i ona dobrze wie po co my tam jedziemy to zasugerowała jednak Słoneczny Brzeg a nie Sozopol - mówi że Sozopol to takie ich Międzyzdroje czyli cel wyjazdów dla bardzo bogatych Bułgarów a w Sł. Brzegu są jednak turyści.

i w związku z tym podrzucam nastepnego linka :

http://www.casa-brava.com/en/index.php?link=8

 

cena jest jak dla mnie OK zwłaszcza przy aktualnym kursie dolara ;) a poza tym ten basenik na porannego kaca :P

I jak się podoba?

 

cholera wyjazd pod koniec lipca ma poważną wadę - tak długo trzeba czekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek - jak dla mnie rewelacja i cena przystepna - nie po to ciezko pracujemy cały rok żeby jeszcze w wakcje oszczedzac - proponował bym w ciagu najblizszych 2 tyg. podjac decyzje kiedy dokładnie jedziemy (mozna to obgadac przy piwku w Lolku jak znowu bede w stolicy :P ) i nastepnie zarezerwowac pokoje zrobic jakas przedpłate zeby potem nie okazało sie ze nie mam miejsc i trzeba mieszkac w jakiesj norze daleko od plazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja żem już gotów :) prawie :D Tylko trochę treningu przed wyjazdem czy jak jeździć na kacu :) i będę gotów kompletnie.

Miło będzie się znowu spotkać.

 

Zbycho

XJR1300

MW750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dostałem odpowiedz jak z niej wynikanie m aproblemy z rezerwcaja wystarczy wpłacic mała zaliczke - napisalem ze interesuj emnie rezerwacja pomiedzy 1 a 12 sierpania - bo skoro wyjezdzamy 29 to na 1 zajedziemy - ewentualnie mozna zmienic rezerwacje na 31 lipca .

oto odpwoedz

 

Good morning!

 

There is no problem to make a booking in Casa Brava Hotel about these days.

 

 

 

To book a room it is necessary to pay for a night for each room. The rest of the sum you can pay when you leave the Hotel. (The price of a night in a double room in this part of the season is 48 euro, so amount that you have to send is 96 euro.)

 

 

 

Our bank account is:

 

 

 

First Investment Bank - Branch Burgas

 

Swift code: FINVBGSF

 

Acc: 1401198108 - Euro

 

In favour of: ET LYBEN DZHUBRILOV

 

 

 

Please, when you sent money let us know.

 

Also we would like to know the name of the person who have sent the money and the names of the guests.

 

 

 

Best Regards

 

Pavlina Yanakieva

 

 

 

Pavlinka hmmm ciekawe imie :(

 

Wiec teraz Panowie szybka decyzja czy termin 29 lipca wszystkim odpowiada jezeli tak to wplacamy te 100 ojro i po sprawie - a jezeli nie to ustalamy inny termin i tez wpłacamy 100 ojro :D Nie ma co czekac bo hotel bardzo fajny - cena przystepna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Więc jest tak :

 

Jedzie na pewno:

 

Pablo

Marlew

Ja,

 

Jacek - się zobaczy pod koniec lipca - z chęciami tak, zobaczymy z urlopem (pewnie UMTS-a w Plusie wdrażają), choć znając Jacka może dać radę

 

Adam - raczej nie, szuka moto, ale może się zobaczy.

 

Zbycho...? Co z Tobą?

 

Pablo, jeżeli w Apartamencie jest 4 wyra, to rezerwuj apartament a potem w razie jak by było nas więcej, to się pomieścimy (najwyżej ktoś będzie miał urodziny...)

 

I ruszamy z tym koksem!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm jak można się domyślać zainteresowany nie jestem ale w te wakacje byłem w bułgari i dam wam pare porad. Po pierwsze radze omijać większe miasta obok morza- zasyfiałe kurorty z budkami z hamburgerami i brzydkimi plażami. Ja jechałem przez bułgarię do rumuni i musze przyznać że ta 2 jest 10x pięknejsza. O kraju mówią że strzasznie,kradną smierdzi?! Nie ma w tym za dużo prawdy. Co prawdą w większych miastach jest syf...ale poza nimi...Wszyscy są mili i chętni do pomocy, ceny są duzo nizsze, jest pięknie bo większość miejsc jest praktycznie niezamieszkała a jedynie zarośnięta dzika i bujną roślinnością. Co do bułgari powiem tyle...im głębiej tym gorzej. tylko malutkie wioseczki są przyjemne...reszta porażka. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie a ja nie jestem fanem kolorowych plastikowych bulwarów i hotelów budowanych w latach 70...ja wole naturę, małe chatki i wieś.....ale co kto lubi. W bułgari spotkałem grupkę polaków na motocyklach. Jechaliśmy podobną trasą koło 300km. Pamiętam tylko że w skład 3 motocykli wchodziła czerwona cbr-ka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...