Skocz do zawartości

Areograf


woracz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Praca na Wild Star cały motocykl motyw kosmosu, galaktyk, spadających gwiazd itd to koszt około 900. Malowanie z klarem oczywiście.

Jeżeli chodzi o samo malowanie baku to koszt jest w widełkach od bardzo prostego 300 zł do bardzo skomplikowanego do 900 zł. Wszystko zależy od wielkości i skomplikowania wzoru. Wszystko jest kwestią dogadania. Ja mam teraz ceny powiedzmy promocyjne także każdy na tym skorzysta. Oferuje wam profesjonalną robotę za stosunkowo niską cene ( w porównaniu z wcześniej wymienionymi :banghead:) także zapraszam wszystkich do współpracy nie tylko tych z Trójmiasta ale także tych co mieszkają dalej. Ludzie wysyłają mi elementy pocztą w tym baki, błotniki i kaski także odległość nie jest żadną przeszkodą.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartt, jesli praca na Wild Star'ku kosztowała 900 zł to cena wg mnie jest dobra. Zazleży czy ktoś by chciał jeździć moto z motywem spadających gwiazd więc pozdrowienia dla właściciela :banghead: Ale jak w promocji chcesz skasowac za sam bak 900 zł za tzw skomplikowany wzór to już masz ceny jak podany chyba pan Parczewski.

Sorry troche wiem ile to na świecie kosztuje więc się wypowiadam.

Pytanie mam co do baku ( bo sam tylko myśle o motywie na bak w moim moto) jak zabierasz się do pracy? Tzn sie sciągasz cała warstwę jaka jest na baku czy kładziesz na lakier juz istniejący ?? To bardzo ważne. Dzięki za odpowiedz

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lakieru. To zależy w jakim jest stanie.

Co do ceny malowania baku i Pana Parczewskiego. Skomplikowane malowanie baku może trwać nawet lekko do tygodnia. Ta cena za malowanie jest naprawde śmieszna tym bardziej, że ja nie mam tego na czysto. Muszę odliczyć to co płace lakiernikowi czyli około 250 zł jak bak nie wymaga dodatkowych zabiegów oczywiście. Jak klient chce pomalować wcześniej bak w kolor to dodatkowo koszt farby itd...

Co do Pana Parczewskiego to z tego co wiem to potrafi on skasować za średnio skomplikowany wzór na całym motorze nawet 3500 zł i więcej, także nie porównuj mnie z nim ok

Mówisz, że cena na Wild Star jest dobra...no może dlatego, że ja to robie prawie za darmo. Lakiernikowi płace jakieś 500 plus koszt materiałów...Elementy do lakierowania daje fachowcom a nie drapaczom co biorą 10 zł do elemeny dlatego jest taki koszt, ale i za to robota fachowa

Co do kosztów, dlaczego nie wspominasz, że koszt za prosty wzór na baku 300 zł to mało? Jak myślisz ile z tego mam?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej rozumiem Cię. Koszt Parczewskiego to dokłądnie u mnie chciał za przedni błotnik który jest mały plus tylni, który jest pocięty plus bak 3200 bo dał mi 300 zł upustu. To miał koles gest.

 

Kolega sie uraził ale powiem Ci, że jak będziesz miał klientów to sam będziesz wiedział ile z tego masz nic mi do tego.

Może później pogadamy o konkretach ale planuje po sylwestrze bo teraz się lekko wykosztowałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Co sadzicie o moich malunkach.. ?

 

Boczki beda poprawione ze wzgledu tych zaciekow.

 

http://niknet.kom.pl/areograf/Moto/

 

Pozdrawiam i czekam na szczere opinie.

 

--------------------------------------------------

 

To moj kask..

 

http://niknet.kom.pl/areograf/kask/

 

---------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...