Skocz do zawartości

moj nowy sprzet mysliwski :)


Niedzwiedz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co Fabio' date=' po Tobie się tego nie spodziewałem. Zamiast choppera (najlepiej odemnie ;) ) kupiłeś takie niezgrabne krówsko :D . Niedźwiedź to było wiadomo ż ekupi coś masywnego, no ale Ty... :P

 

Oby do wiosny trzeba się chyba gdzieś spotkać i opić nowe nabytki.[/quote']

 

 

amen...trzeba...no powiem że się boję ;-)...bydle jest ale jakoś damy radę...chyba he he ...no powiem szczerze że szukałem vs1400 ale trafilo się ślepej kurze ziarno i jakoś tako wyszło...no zobaczymy co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo Fabiu to zupelna tandeta !!!! same atrapy cholera nooo ja za siodelko a tam katapulta ja gaz a on tam ma sprzeglo ' date=' gaz dodaje wciskajac dzwignie hamulca !!!! rany diabla niejaze tego pedzonego ryzem mysliwca.... no ale coz jestem inny ;) wlasnie przmalowalem go na rozowo i porysowalem areografem serduszka :D jest teraz taki bombelkowo' date='romantycznie bajkowy jak ja :P[/quote'']

 

 

he he no tandeta na maxa...wlew oleju chamy mi pod deklem schowały he he nieźle jest...ja już "przerobiłem" okablowanie ładowania teraz tylko czekam na odbiór z aero i może przychodzić wiosna he he...niech żyją VL1500 uuuaaaa

 

p.s.

wczoraj odpaliłem dla testu...panie jak to gada he he

 

 

Oj, gada, gada:-))) tylko gdzie ta wiosna?:-(

VL 1500 rulez:-))) :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka a co ty zes kupil !!!!! rany boskie zamiast se hayabuse kupic to ty teraz latajace HD robisz !!!!

hmmm wiosna juz jest i na dodatek kazdy dzien to piatek :P)))

 

Tak a moj sie robi i robi i robi i juz sie stesknilem i zaczynam siebie dotykac po nocach zamiast mojego mysliwca :D

 

Fabiu jak posluchalem jak gada to musialem isc sie upic ze szczescia bo skoro twoj tak gada to i moj podobnie bedzie zwlaszcza jak mu tlumiki wywalilem ;)

 

a rozwe serduszka to nie pokaze bo sie wstydze :P

FXST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...