Skocz do zawartości

KOSZULINKA


KML
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam enduromaniaków, właśnie wczoraj miałem przyjemność odebrać koszulke z logo które sam wymyśliłem. ;)

Kilka dni temu przyszedł mi do głowy pomysł aby zrobić sobie koszulke z własnym logo, dość długo zastanawiałem się co chciał bym na niej mieć i w końcu stwierdziłem że może coś z tematu enduro i forum. ;)

Jak dla mnie to może być, całkiem prosty wzorek a wiadomo o co chodzi " ;) Enduro my love ;) " a wam jak się podoba. :?: ;)

 

Oto fotki,sorrki że troche kiepskiej jakości ale robione były na szybko i przy oświetleniu żarówki :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bols2 mozesz sobie sam taką koszulke w domu zrobić wystarczy kupić taką kartke za 5 zł co po wydrukowaniu można ja naprasować na koszukle. Albo tak http://www.allegro.pl/show_item.php?item=35309649

 

Wiem Strzałek ,że tak można zrobić ale to jest nietrwałe lepiej oddać tą robote jakiejs firmie która sie tym zajmuje.Myśle o zrobieniu bluzy (sa takie całe czyste bez zadnego napisu itp jedno kolorowe)wiem ze takie cus mozna sobie walnac na podkoszulku za 5 zł i co jakis czas (po praniu w praniu sie to ponoc niszczy :? ) wyżucac i zmieniac na inny ale bluza jest droższa wiec chyba lepiej zainwestowac i mieć coś na dłuższy czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, przejrzyste! Jest oki! Ale bardziej podoba mi się logo icea!

 

Co do stronek co robi koszulki to polecam

 

http://speedway.info.pl/koszulki.php

 

Robią koszulki dla kibiców co prawda ale zrobia też taką jak chcesz!

Profesionalnie i trwale na porzadnych produktach!

Mam 2 koszulki (klubowe) od 2 lat i praktycznie nie zniszczone a chodze w nich często!

 

Z całej polski fankluby żużlowe się w nich zaopatrują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA bym takiego nie zrobił, logo jest wporządku, w przyszlosci pewnie zrobisz jakeis przeróbki żeby logo bylo fajniejsze ale narazie może byc. A co do tej koszulki za 60zł. Ja nie wiem o jaką chodzi ale ksozulki z foxa na motomarket kosztuja 100 zł . 8O . normalnie kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...