Skocz do zawartości

Prawo jazdy kat A


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.  Zwracam się z prośbą o  poradę.  Mam 45 lat jestem kobietą, wzrost 158 . Moim marzeniem  jest danie prawo jazdy na kat A. Kiedyś jeździłam motocyklem 125 oraz yamaha  xr400- przerobiona na caffe Racera. Podjęłam już kroki i zadzwoniłam dowiedzieć się do szkoły nauki w Bydgoszczy  co i jak. Usłyszałam jednak, że nie wie Pan czy dam radę, bo liczy się wzrost i motocykl ciężki. Jak myślicie udałoby  mi się czy raczej odpuścić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrob to zakup kapci firmy Daytona Model Lady. Sao 6 cm wyzsze. Waga sie nie przejmuj, motur'emsie jezdzi, na plecach sie go nie nosi ! 🤣

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2024 o 22:37, paddo napisał:

Widzialem wiele niskich kobiet na moto, szczegolnie na sportach- jakos to prawko musialy zdac 🙂

Dasz sobie siusiaka obciac, ze wogole posiadyla jakiekolwiek PJ ? 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ks-rider napisał:

Dasz sobie siusiaka obciac, ze wogole posiadyla jakiekolwiek PJ ? 

 

.

Na x widzianych kobiet na moto sugerujesz, że wszysktie nie miały prawka? 😄 Czy że tak mało kobiet ma prawko kat. A, że są jakąś elitą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2024 o 16:48, paddo napisał:

Na x widzianych kobiet na moto sugerujesz, że wszysktie nie miały prawka? 😄 Czy że tak mało kobiet ma prawko kat. A, że są jakąś elitą? 

Nigdy nie twierdzilem, ze wszystkie nie maja PJ ! 

 

🙂

Swoja droga S.P. PiotrDudek byl u mnie kiedys na zajaciach i opowiadal jak to wyglada w PL. Ile ludzi nawet tutejszych forumowiczow jezdzi bez PJ. 

Dosc burzliiwa byla sprawa " Czarnej " ktorej problemem byly wszelkiego rodzaju manewry zwiazane wlasnie z PJ kat. A 

W/G niej, byly za trudne i wogole niepotrzebne. Z tego co do mnie doszlo, to rozbila sie na ktoryms warszawskim wiadukcie, uderzyla w bande przez ktora przeleciala kilka metrow w dol, Spotkanie z matka ziemia okazalo sie niezbyt dla niej.....

 

🙂

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie  jestem w trakcie A. Tak jest trudniej na motocyklu. Plac to masz 8 zadań do zrobienia, dużo wytycznych typu wymagana prędkość na fotokomórce itp. I trzeba jezdzic głową bo ostatnio koleś złamał bark na slalomie ..

W Bydgoszczy polecam zapisanie się tutaj https://prawojazdy.bydgoszcz.pl/kursy-prawo-jazdy-a/ Mają dobrych instruktorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sawoc napisał:

Aktualnie  jestem w trakcie A. Tak jest trudniej na motocyklu. Plac to masz 8 zadań do zrobienia, dużo wytycznych typu wymagana prędkość na fotokomórce itp. I trzeba jezdzic głową bo ostatnio koleś złamał bark na slalomie ..

A jak szkola slalom szybki w tej Bydgoszczy ? 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...