Skocz do zawartości

Co brać na pierwsze moto??


Mr.Maciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz chce isc na prawko i kupic cos konkretnego. Z poczatku chcialem kupic gora 250-tke ale po tym co czytalem w niektorych tematach to moze nawet 600-tka to nie bedzie za duzo. Wlasnie w tym problem. Moj typ na dzis dzien to Suzuki gs500e, albo cos tego typu. Co o tym sadzicie?  

 

moj blad nie zacytowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

phantom_86 napisał:  

Teraz chce isc na prawko i kupic cos konkretnego. Z poczatku chcialem kupic gora 250-tke ale po tym co czytalem w niektorych tematach to moze nawet 600-tka to nie bedzie za duzo. Wlasnie w tym problem. Moj typ na dzis dzien to Suzuki gs500e, albo cos tego typu. Co o tym sadzicie?  

 

 

 

moj blad nie zacytowalem

W takim wypadku też polecam Gs 500 albo honde VTR 250 - bardzo przyjemny motocykl, jeżdziłem nim czasami i bardzo mi sie dobrze nim jeżdzilo a poaztym to jest

v-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos sie utarło że gs 500 to taki spoko sprzęt dla początkujących, łatwy w prowadzeniu i opanowaniu więc chyba cos w tym jest. najlepiej użyj wyszukiwarki, napewno znajdzie sie kilka ciekawych tematów o nim.

kiedys w jakiejs gazecie wyczytałem że po przebiegu 50 tys często wymaga remontu silnika, ale dziwi mnie to że wszyscy polecają tego gs-a skoro silnik wytrzymuje tak niewiele. może poprostu było cos zle napisane w tym artykule (to był chyba katalog ŚM o używanych motorach)

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...