Skocz do zawartości

Buty motocyklowe Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumię dlaczego chcesz buty enduro, które do chodzenia nie są najlepszym rozwiązaniem. Dobre buty motocyklowe i tak muszą mieć sztywną ochronę goleni, kostki, usztywnioną piętę, wkładkę w podeszwie (żeby się nie zagięła za bardzo) więc jakiej dodatkowej ochrony potrzebujesz...? Popytaj o Daytonę (mieli w Motomanii - tam też mieli SIDI, mają w Tarborze na Kijowskiej) te buty są całkowicie wystarczająco bezpieczne, a są wygodne w chodzeniu. Testowałem Daytony przy zeszłorocznym szlifie, i oprócz startej skóry na bucie (właśnie kostka, pięta....) nic mi się nie stało.

 

Chyba, że chodzi Ci o "bojowy" wygląd.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info

 

Testowałem Daytony przy zeszłorocznym szlifie, i oprócz startej skóry na bucie (właśnie kostka, pięta....) nic mi się nie stało.

 

Domyślam się że przy typowym szlifie buty takie świetnie spełniają swoją rolę, lecz przy lekkim uderzeniu noga jest słabo osłonięta, i tak bardzo nie jest chroniona od skręcenia jak w bucie enduro , jeszcze przemyśle sprawę. Zdaje sobie też z tego sprawę iż nawet mając na nogach buty enduro uderzając w "coś" nie na nic się zdadzą wszystkie usztywnienia itd. ale na pewno są wytrzymalsze od typowo "racingowych"

Nie wiem jak to będzie wyglądało , pewnie troszkę dziwnie ale "safety first".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...