Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

....dzięki colin, bardzo dobrze widać - jak byś mógł to daj jeszcze ze dwa zdjęcia prawej strony.

 

U nas była dziś niezła pogoda, na trasie nie widziałem nikogo, ale w mieście kilku testowało swoje sprzęty - dla mnie jeszcze za zimno, no cóż ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro jak bede w robocie dodam prawą strone ,wczoraj zacząłem sezon ,ciepłe ubranie i było ok ,tak jak mówiłeś jest łatwy w prowadzeniu myśle że dam spokojnie radę. Szybę zdjąłem nic nie daje nie chroni przed wiatrem a jak sie pochyle nic nie widze ..za ciemna.

Edytowane przez colin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....dzięki colin, bardzo dobrze widać - myślę, że nie tylko ja skorzystam z tego pomysłu, pewnie nie będą takie same, ale coś w tym stylu. Pozdrawiam i niech Ci się dobrze jeździ na swoim ! :crossy:

Witaj Colin , też gmolami jestem zainteresowany, podaj cene tego "modelu" , a masz inne - proste Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety innych innych nie mam to jest model z "importu" made in germany albo jakaś samoróba taką maszynę kupiłem ale dzisiaj okazały sie idealne doceniłem je jak te 200 kilo chciało mi sie położyć na prawa strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was martwić ale wizualnie gmole są ok natomiast mam obawy o ich wytrzymałość(ptarz mocowanie ).Colin napisaleś "chciało" się położyć ,gorzej będzie gdy sie położy przy prędkości parkingowej ,obawiam sie że gmole się zegną .Boczne dwupunktowe dokręcenie gmoli nie jest dobrym rozwiązaniem ,ma chronic twoje nogi a może dojść do zakleszczenia stopy wlaśnie przez gmole .Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...masz rację RAFAL, o tym samym myślałem. Trzeba ich w jakiś sposób podeprzeć w górnym punkcie. Opasanie filtrów lub poprowadzenie rozpórki przed chłodnicą wg. mnie zeszpeci moto - na razie nie mam pomysłu. Prawdopodobnie górę podciągnę wyżej do spodu filtrów i lekko przed nich, no i tu mi się pomysł kończy - pewnie rozwiązanie samo przyjdzie przy realizacji. Chyba, że ktoś coś podpowie !

Edytowane przez Starszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...masz rację RAFAL, o tym samym myślałem. Trzeba ich w jakiś sposób podeprzeć w górnym punkcie. Opasanie filtrów lub poprowadzenie rozpórki przed chłodnicą wg. mnie zeszpeci moto - na razie nie mam pomysłu. Prawdopodobnie górę podciągnę wyżej do spodu filtrów i lekko przed nich, no i tu mi się pomysł kończy - pewnie rozwiązanie samo przyjdzie przy realizacji. Chyba, że ktoś coś podpowie !

spoko położył sie i się nie zgięły za słaby jestem żeby go utrzymać w przechyle nogi tak nie położyłem pod gmole tak, że nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...myślę colin, że trudno utrzymać walące się 250kg. jeśli nie ma możliwości wyprostowania go manetką. Pamiętam swoje pierwsze ósemki (od nich zaczynałem wznowienie) - też nie szło mi w prawo - będzie dobrze, zobaczysz. Jeśli chodzi o gmole, to na swoich mam zamiar zamontować dod. światła, wiec oprócz tego, że będzie bezpieczniej , nie będą wpadać w rezonans, a więc mocowanie górne musi być. Gdybym miał obojętne jakie przy tej kolizji z bażantem (pisałem wcześniej) był bym szczęśliwy, Ty też doceniłeś.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

...myślę colin, że trudno utrzymać walące się 250kg. jeśli nie ma możliwości wyprostowania go manetką. Pamiętam swoje pierwsze ósemki (od nich zaczynałem wznowienie) - też nie szło mi w prawo - będzie dobrze, zobaczysz. Jeśli chodzi o gmole, to na swoich mam zamiar zamontować dod. światła, wiec oprócz tego, że będzie bezpieczniej , nie będą wpadać w rezonans, a więc mocowanie górne musi być. Gdybym miał obojętne jakie przy tej kolizji z bażantem (pisałem wcześniej) był bym szczęśliwy, Ty też doceniłeś.

Pozdrawiam !

 

Ja kupiłem w tamtym roku na Torwarze za 200pln, na ten sezon zdjąłem bo muszę ją udoskonalić a mianowicie musi byc mocowana w czterech punktach ( oryginalnie jest mocowna w dwóch ) bo inaczej się rusza i drży podczas jazdy, polecam jazdę z szybą, mam niską wagę ciała ( 70kg ) i jak jadę szybciej to motocykl sie odciąża ( a przynajmnej mam takie wrażenie ) no i przy dłuższych trasach nie czuć tego parcia powietrza na klatę. Jak bardzo zależy to wstawie fotki, ja się sugerowałem zdjęciami szyb z tego forum chyba Ledzmar-a ( pozdrowiam ). Na torwarze w W-wie 25 kwietnia na pewno dostaniesz.Pozdrawiam Maciek2405.

 

Cześć - Szacunek dla wszystkich kolegów !!

Jestem nowym użytkownikiem VN-750, poszukuje fajną (białą) szybę do w/w modelu .

Dajcie jakieś namiary.

Pozdrowionka i do zobaczonka!!

 

 

Ja kupiłem w tamtym roku na Torwarze za 200pln, na ten sezon zdjąłem bo muszę ją udoskonalić a mianowicie musi byc mocowana w czterech punktach ( oryginalnie jest mocowna w dwóch ) bo inaczej się rusza i drży podczas jazdy, polecam jazdę z szybą, mam niską wagę ciała ( 70kg ) i jak jadę szybciej to motocykl sie odciąża ( a przynajmnej mam takie wrażenie ) no i przy dłuższych trasach nie czuć tego parcia powietrza na klatę. Jak bardzo zależy to wstawie fotki, ja się sugerowałem zdjęciami szyb z tego forum chyba Ledzmar-a ( pozdrowiam ). Na torwarze w W-wie 25 kwietnia na pewno dostaniesz.Pozdrawiam Maciek2405.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...