Skocz do zawartości

Posiadacze Kawasaki VN 750 łączcie się!


Gość Maryanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy VULCANow Od pewnego czasu sledze ten temat dal on mi wiele wiedzy o VN 750 ktorego wlascicelem jestem od 2-tyg Jest to rocznik 91 z przebiegiem bodaj 40tys Motocykl o ktorym marzylem jeszcze za lebka pieknie wyglada i jeszcze piekniej brzmi a raczej GRZMI Niestety na sprzecie zaliczylem dopiero pare okrazen w kolo domu gdyz jest sprowadzony a formalnosci w naszych urzedach ciagna sie w nieskaczonosc Teraz juz tylko oczekiwanie do piatku na blache i w droge.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na POLSKICH HIGHWAYACH :)

 

Witam Misiu Kolorowy zapraszam do naszego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy VULCANow Od pewnego czasu sledze ten temat dal on mi wiele wiedzy o VN 750 ktorego wlascicelem jestem od 2-tyg Jest to rocznik 91 z przebiegiem bodaj 40tys Motocykl o ktorym marzylem jeszcze za lebka pieknie wyglada i jeszcze piekniej brzmi a raczej GRZMI Niestety na sprzecie zaliczylem dopiero pare okrazen w kolo domu gdyz jest sprowadzony a formalnosci w naszych urzedach ciagna sie w nieskaczonosc Teraz juz tylko oczekiwanie do piatku na blache i w droge.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na POLSKICH HIGHWAYACH :biggrin:

 

Witamy w gronie posiadaczy VN-ów.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy VULCANow Od pewnego czasu sledze ten temat dal on mi wiele wiedzy o VN 750 ktorego wlascicelem jestem od 2-tyg Jest to rocznik 91 z przebiegiem bodaj 40tys Motocykl o ktorym marzylem jeszcze za lebka pieknie wyglada i jeszcze piekniej brzmi a raczej GRZMI Niestety na sprzecie zaliczylem dopiero pare okrazen w kolo domu gdyz jest sprowadzony a formalnosci w naszych urzedach ciagna sie w nieskaczonosc Teraz juz tylko oczekiwanie do piatku na blache i w droge.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na POLSKICH HIGHWAYACH :buttrock:

Witam i ja Misia Kolorowego wśród VN owców .Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Nie wie ktoś może gdzie można kupić NOWY silnik do "naszego" wspaniałego Vulcana? Czy w ogóle istnieje taka możliwość, nie wiem w USA lub innym kraju?

Nie żebym potrzebował bo mój silniczek chodzi jak igiełka i niech tak pozostanie :icon_exclaim: ale jeśli nadszedłby taki czas to chętnie bym się zaopatrzył w nowy, oczywiście w granicach możliwości finansowych :clap:

 

Jeśli ktoś coś słyszał na ten temat byłbym wdzięczny za info:)

 

Pozdrawiam wszystkich i .... cóż teraz życzyć tylko słoneczka na niebie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powiedzcie mi gdzie dokładnie w vn750 znajduje sie regulator napięcia i jak wygląda????

 

strona 262 instrukcji ktorą ci wysłałem.

 

 

strona 262 instrukcji ktorą ci wysłałem.

 

U ciebie powinien byc pod skrzybką z akumulatorem, takie cos z zeberkami, z którego wychodzi 6 kabelków.

Podaje link do artykułu ( niestety po angielsku ) jak facio wymienil regulator na inny i przeniósł sobie regulator napięcia w inne miejsce.

 

http://jr_allas.tripod.com/documents/Stato...Rec_Replace.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strona 262 instrukcji ktorą ci wysłałem.

U ciebie powinien byc pod skrzybką z akumulatorem, takie cos z zeberkami, z którego wychodzi 6 kabelków.

Podaje link do artykułu ( niestety po angielsku ) jak facio wymienil regulator na inny i przeniósł sobie regulator napięcia w inne miejsce.

 

http://jr_allas.tripod.com/documents/Stato...Rec_Replace.htm

 

ok! dzięki znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie opone dunlop d404 WW, czyli z białym paskiem przy feldze jak przy starych motocyklach, podejrzewam że bedzie to kiepsko wyglądalo na moim VN-ie, biały pasek jest malowany i czy ktoś wie czym ten pasek zlikwidować ( chyba że będzie fajnie wyglądać, ale watpie ). I czy ktos widział VN-a z opona z takim paskiem, prosze o poradę czym to zlikwidować i opinie jak to może wyglądać, prawdopodobnie w czwartek założę oponę to pokaże fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białego pasa niczym nie usuniesz albo dokup drugą do kompletu albo zamień na całą czarną.A tak pozatym to opony z białym pasem są super.Polecam i pozdrawiam.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie opone dunlop d404 WW, czyli z białym paskiem przy feldze jak przy starych motocyklach, podejrzewam że bedzie to kiepsko wyglądalo na moim VN-ie, biały pasek jest malowany i czy ktoś wie czym ten pasek zlikwidować ( chyba że będzie fajnie wyglądać, ale watpie ). I czy ktos widział VN-a z opona z takim paskiem, prosze o poradę czym to zlikwidować i opinie jak to może wyglądać, prawdopodobnie w czwartek założę oponę to pokaże fotki.

 

 

 

Witam!

mam taką samą opone nie wygląda żle pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

ja mam opony bez białych napisów i zastanawiam czym te napisy zrobic? Widziałem moto z takimi oponami i jest extra!

Czy ktos moze mi powiedziec czy alternator w Naszych VN posiada wirnik z uzwojeniem wzbudzenia , czy tylko na magnesach stałych?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...