Skocz do zawartości

No i mnie wypadek nie ominął :(


wawrzyn15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda GSiątka.. ale NAJWAżNIEJSZE że Ty jestes cały.

 

Głowa do góry, będzie OK  ;)  

 

PS. byłeś u lekarza? Zdrowie najwazniejsze, reszta da sie zalatwic.

 

Pozdrawiam

Agnieszka

 

ze mna jest wszystko ok..skonczylo sie na poobijanych lokciach i to wszystko

 

teraz tylko mysle skad brac czesci (szczegolnie ta obudowe zegarow piekielna), co udoskonalic (moze inny kierunkowskazy) i czy malowac zbiornik na kolor w jakim byl wczesniej (w gre wchodzi dodanie jakiegos motywu...cos co by przechodzilo przez caly zbiornik...jakies paski...nie wiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem już pare szlifów,mniej i bardziej groznych,miałem taki sam przypadek jak twój tylko na skuterze,nie było tego dekla na kratce sciekowej ,a ja za pózno to zauważyłem i szarpłem kierownicą,co i zaczeło nią rzucaci i gleba,większosc szlifów które zaliczyłem to był-wrzesien,pazdziernik,listopad,wiec już postanowiłem nie jezdzic w taką pogode i może dzięki temu uchroniłem sie od szlifu w tym sezonie,Gs ik stoi sobie w garażu i czeka razem ze mną na wiosne,a tak przy okazji jak już ktoś wspomniał o shimmy to są jakieś amorki skrętu do GS-a,może bym sobie na jakiś przez zime nazbierał,ale z tego co wiem to nie są tanie.Aha i WAWRZYN jak bys był zainteresowany to mam kompletną lampe i przednie kierunki do gs-a,bo niedawno zmieniłem na owiewke strettfighter z migaczami ,moge ci to wszystko b.tanio sprzedać bo i tak mi to leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem maila do MIELOCHA i dzisiaj dostalem odpowiedz...prawie spadlem z krzesla, przeczytajcie:

 

Witam!

klamkę sprzęgła, cena około 175,- pln

lewe kierunkowskazy, cena około 250,- pln (przedni) i 260,- pln (tylny)

plastikową obudowę zegarów, cena około 240,- pln

 

 

chyba zglupieli...klamke sprzegla mam w larssonie za 16zl ...kierunki za 150 (obydwa)...a za plastikowa obudowe zegarow 100zl bym nie dal bo to za duzo...a gdzie tu mowic o 240...

 

wrzuca jeszcze fotki kurtki i spodni:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie? czy klamke sprzegla mozna zaspawac? pekla mi w miejscu ktore dokladnie widac na zdjeciu..

 

mam jeszzce pytanko...jak juz bede mial ta klamke..to jak zamocowac tam koncowke linki? bo jak wsadze koniec linki (ten wałek) w to miejsce w klamce to wedlug mnie linka sie wysunie bez problemow i nie bedzie tam ciasno siedziec...mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!  

klamkę sprzęgła, cena około 175,- pln  

lewe kierunkowskazy, cena około 250,- pln (przedni) i 260,- pln (tylny)  

plastikową obudowę zegarów, cena około 240,- pln  

 

 

chyba zglupieli...klamke sprzegla mam w larssonie za 16zl ...kierunki za 150 (obydwa)...a za plastikowa obudowe zegarow 100zl bym nie dal bo to za duzo...a gdzie tu mowic o 240...

Bo Mieloch podal ceny oryginalnych czesci wiec sie tak nie dziw.W larssonie to masz podrobki-kiedys kupilem u nich klame sprzegla,gdy ja montowalem to mi pekla w rekach :roll:

Pamietaj:za jakosc trzeba placic.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i wspolczuje wypadku.

Co do klamek, sam zamontowalem klamke hamulca z larssona do swojego sprzetu i przez caly sezon dzialala i dziala bez zarzutu (poprzednia urwal mi jakis frajer na skrzyzowaniu)

 

Ps Za taka kase (16zl) nie oplaci Ci sie spawac tej klamki. Pomysl co by bylo gdyby Ci pekla w krytycznym momencie. Teoretycznie niewiele bo to sprzeglo (chyba ze ruszasz), gorzej gdyby byl to hamulec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ciebie i motorka, a jeśli chodzi o gmole to kupiłem 3 tygodnie temu gs-a właśnie z gmolami i powiem ze całkiem fajnie to wygląda, nie są jakieś ogromne lecz widać skuteczne. Poprzedniemu właścicielowi się przydały bo na prawym jest otarcie ale silnik i rama nie są porysowane tylko na końcu klamki hamulca jest mały slad. Niestety nie mam cyfry żeby zrobić zdjęcie, ale jak coś załatwie to ci podeśle fotke.

 

Pozdrowionka, bajo i szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wawrzyn, co do kierunków, to zerknij tutaj, jest dosyć spory wybór.

 

http://www.motorlook.alte.pl/

 

Na fotkach widziałem, że masz też zdartą raczkę kierownicy i nie masz odwaznika - tam tez to znajdziesz ;)

 

 

Pozdrawiam ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wawrzyn, co do kierunków, to zerknij tutaj, jest dosyć spory wybór.

 

http://www.motorlook.alte.pl/

 

Na fotkach widziałem, że masz też zdartą raczkę kierownicy i nie masz odwaznika - tam tez to znajdziesz ;)  

 

 

Pozdrawiam ;)

 

raczke kierownicy musze kupic...a odwaznikow nie mialem od poczatku posiadania motocykla...a co z tym sprzeglem? nie bedzie linka wypadac?

 

w nowych manetkach sa wyciete juz rowki na linke gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...