Skocz do zawartości

Bandit 400 w ŚM


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.. slyszalem, ze w którymś z Świecie Motocykli z 2002 roku była wzmianka o Suzuki GSF 400 Bandit

Zdaje się że to był 3/2002 albo 4/2002

 

Wie ktoś coś o tym więcej ? A może ktoś ma ten numer, i mógłby wyświadczyć mi dozgonną przysługe i np. zrobić fotke artykułu aparacikem cyfrowym, albo zeskanować czy coś ?;) A może w wersji online pdf ?

 

Wiem ze to moze sie wydawać bynajmniej śmieszne, ale zależy mi na jak największej ilości info o tym motorku, gdyż na przyszły sezon planuje takiego nabyć..

 

Wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktoryms z ostatnich SM jest artykol z testowania MZ 1000 S. Normalnie same zalety, superlatywy. Ale zagladam do Motocykla sprzed roku, tez testowali MZ1000S i to dwa egzemplaze i co sie dowiaduje? mnostwo wad wyciagneli.

 

Tak wiec nie polecam SM jako wyroczni do spraw motocykli.

 

 

ps. rozmawialem tez z znajomym ktory ma YZF 750 a raczej mial bo mu ukradli i po przeczytaniu artykolu w SM o YZF mialem jak najlepsze zdanie, niestety znajomy mnie uswiadomil o wielu wadach ktorych nie wyciagneli w tescie SM. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktoryms z ostatnich SM jest artykol z testowania MZ 1000 S. Normalnie same zalety, superlatywy. Ale zagladam do Motocykla sprzed roku, tez testowali MZ1000S i to dwa egzemplaze i co sie dowiaduje? mnostwo wad wyciagneli.

 

Podobno większość wad w MZ 1000 S zostało usunietych.

Opinii zawartych w swiecie motocykli faktycznie nie powinno się traktować jako wyroczni, ale z pewnością są to informacje, które dają nam jakiś pogląd na dany motocykl.

Jednak na jednym artykule z jednego pisma nie ma co polegać, warto poszukać gdzie indziej, albo zapytać na 4um :mrgreen:

 

Pozdrawiam ;)

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ktoryms z ostatnich SM jest artykol z testowania MZ 1000 S. Normalnie same zalety, superlatywy. Ale zagladam do Motocykla sprzed roku, tez testowali MZ1000S i to dwa egzemplaze i co sie dowiaduje? mnostwo wad wyciagneli.

 

Tak wiec nie polecam SM jako wyroczni do spraw motocykli.

 

Fakt , ja prenumeruje Motocykla, w jednym z numerów ( bodajże wrześniowym ) opisują wszystkie zmiany wprowadzone przez techników z Zschopau ( po początkowej , co tu dużo mówic klapie) - Wyszło to motocyklowi na dobre. Także musieli niezle namieszac w tym SM skoro napisali ze pierwsza wersja miała same zalety ( może to z sentymentu do starych, dobrych MZ ?? :mrgreen: )

 

W ostatnim numerze są zdjecia MZ w wersji naked, musze przyznac ze robią wrażenie.

 

Pzdr.

 

Ps. ( jakby komuś jakiś artykuł z Motocykla potrzebny to służe pomocą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah to przepraszam ;) Nie wiedzialem ze jest mowa o jakiejś innej gazecie :oops:

Moja wiedza na temat prasy motocyklowej ogranicza się do Świat Motocykla no i teraz Motocykl ;) ;)

 

Bede wdzieczny bardzo za wszelkie informacje o Bandycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...