Skocz do zawartości

Yamaha DT


Plocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wspominal cos jeszcze o obiegach ...

Tak niektóre roczniki mają zablokowany 6 bieg ale łatwo go odblokować.

Blkady: kolanko w 3 miejscach ma blkoady ( czasem w 4), tłumik orginalny sam w sobie jest blokadą, zawór sterujący wydechem, filtr powierza, CDI. Po zdjeciu blokad trzeba jescze zmnieić dysze w gazniku na wieksze ( terez niepamietam na jakie)

A tak wogle to użyj opcji szukaj bo naprawde te blokady były szczegółowo opisane.

polecam tez www.dt125.de gdzie masz nawet obrazki jak je pozdejmować.

Odblokowana DT 125 ma 27KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , a wie ktoś gdzie ma blokady Yama na 2004 ? bo słyszałem że ona ma coś z modułem robione :/

Ktoś wogle czyta to co tu jest napisane??

Blkady: kolanko w 3 miejscach ma blkoady ( czasem w 4), tłumik orginalny sam w sobie jest blokadą, zawór sterujący wydechem, filtr powierza,CDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno ile moze kosztowac zdiecie cdi (inaczej MODUL)???

To zależy gdzie robisz. Jak samemu to 0zł w servisch od 200 d0 400zł.

Moduł trzeba całkowicie wymienić czy tylko coś z nim zrobić ? o to mi chodziło..

Można samemu tylko trzeba wiedzieć jak. Można tez kupić juz gotowy po zmianch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam podobny problem do kolegi z tym ze moja sie wkreca ladnie na jedynce ale gdy zmieniam bieg na wyzszy to sie tak dlawi na chwile zanim znowu sie wkreci a na ostatnim biegu to juz wogole sie dlawi tak wiec nie moge sie rozpedzic na ostatnim

wymienilem swiece i wstawilem stozkowy filtr powietrza wkreca sie o wiele zwawiej ale problem pozostal i teraz nie wiem czy w kazdej DT 80 tak jest czy z moja cus nie tak aha prubowalem regulowac gaznik ale zbytnio nie pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałek a wiesz ile kosztuje nowy moduł (moze sportowy)

Nie mam pojecia ale na ebay tego dużo jest. wpisz dt125 CDI i poszukaj.

ile może kosztować całe oddławienie (wszystkie blokady) ??

Same zdjecie blokad nie jest trudne i powinienes sobie sam poradzić a przy tym zaosczędzić. U mnie liczą za to chyba 400 zł razem z CDI + sportowy tłumik (jakieś 300zł). Czyli 700 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mie w miesice modól przerabiają za 200zł

Zwierzu w serisie yamahy to Cie ostro wykasują. Jak masz mozliwość kupywania na ebay to tam za 50 euro mozna wyrwać cały wydech ( kolanko + tłumik) za 50 euro

do tego zminieasz dysze, ustawiasz zawór wydehcowy dajesz do zrobienia CDI za 200zł i wycinasz dziurke w filtrze ( jak już bedziesz robił to napisze Ci jak.

Tyle , ze najgorsza sprawa to regulacje po tym. mi i bardzo dobremu mechanikowi to zajeło 2 dni, bawiliśmy sie ustawieniami gaźnika i wilkością dysz. Tyle że ja miałem tez tuning cylindra, membray i głowicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...