Skocz do zawartości

Jincheng Knight 100


ozzy/siwy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kumpla , sam też dużo na tym jeździłem - powiem jedno : nie , nie i jeszcze raz nie . Totalna porażka , sypie sie , siada elektronika, gazniki , ostatnio wyjebało mu : wszystkie zarówki( coś sie spaliło ) , sprzegło (mało sie nie wje*ał pod autobus , łancuch ( pękł na zakręcie ) z biegami też nie jst za dobrze , miękkie zawieszenie)- ogólnie to nie jest najlepiej , no chyba ze bedziesz jezdcić pod 45 to spoko - ja uważam ze 7 tys to stanowczo za duzo jak za takie cudo - Ja bym kupił używana jamaszke , albo coś innego ... Ogólnie nie polecam...nie widze zadnych plusów poza wyglądem i dzwiękiem (zależy co kto lubi)

 

Ps. kumpel ma 50 , 2 letnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja jezdzilem 50-tka mojego kumpla. Musze przyznac, ze bardzo mi sie podobalo. Ale z racji tego, ze mialem wtedy motorynke a Jin wyciagal 70km/h to bylo dla mnie niesamowite wrazanie. Dawno nie rozmawialem z tym typem o Jinie ale jak jeszcze nim jezdzil(teraz ma katamarana i woli tym jezdzic :) ) nie mowil mi nic o jakis awariach czy cos w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ja mam osobiscie Jinchenga Knighta ale 50.. po zmianie cylindra na 72,rozwierceniu krucca,wywalenia dławika z tłumika,zwiekszeniu przedniej zebtaki z 13 na 15 v max 65.... jeszcze nie dotarty:) po zmianie cylindra na 72 na przyspzieszeniu mial ze mna problem kumpel ktory ma chopper Wektor 150:) Owszem byly na poczatku z nim lekkie klopoty ale juz jest oki.:banghead: Mam knighta z 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...