Skocz do zawartości

Transport z uk! jakie koszty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

mam pewien problem dostalem za smieszne pieniadze albo nawet za free pewien motocykl w Londynie!

Fajnie nie?? Jedyny problem ja jestem w Poznaniu a on w Londynie! Nie wiem czy wogole jest oplacalene sprowadzac go tutaj! powrot na motocyklu przez pol europy z wielu wzgledow raczej nie wchodzi w gre!

Macie jakies pomysly jakies pojecie ile moze kosztowac jakis transport powiedzmy busem:)

bede wdzieczny za wszelka pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucisz na paliwko,+5zł/roboczogodzinę,+przelot w tamta stronę i moge Ci go przywieźć :lol:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem mianowicie musze zwiezc sprzeta z Londynu bo mialem bum na nim ale stluklem tylko migacz i chce go zwiezc do kraju  tylko narazie nic mi nie przychodzi na mysl....

chłopie nieopowiadaj pierdół dałem ci namiar na firme z telefonem z adresem i co dalej trupa niezwiozłeś??

ja motocykl słałem za cene 1kg/1F czyli za zx9r to 202 f :P transportem z drobnicą :mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej narazie jak widzialem to propozycja 200 Funtow za motocykl i 500 funtow za jakis tam samochodzik w firmie spedycyjnej! jednak musze dokladnie przemyslec i zbadac sprawe czy za 200 funtow oplaca mi sie go do POlski ciagnac! jezlei ktos jechal by Busem albo mial troche miejsca na pace lawecie albo organizowal taki transport ja chetnie sie dorzuce bo to zawsze mniejsze koszty tylko musze wiedziec o planie wczesniej i na razie kombinowac kase a moze podjac decyzje czy oplacalne jest sciaganie tego sprzeta z UK............

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta:

bierzecie ksiazke telefoniczna, wyszukujecie telefony do takich firm jak DHL, TNT, Raben, CJ International, Kuehne&Nagel, prosicie o kwotowanie i wybieracie najkorzystniejsza oferte.

Podpowiem wam zebyscie nie korzystali z firm zagranicznych bo sa duzo drozsze od polskich. Poza tym masa polskich spedycji miedzynarodowych moze wam to przewiezc jako doladunek za naprawde rozsadna cene.

Wiem bo pracuje w branzy i nie dawniej jak miesiac temu przywieziono mi motocykl (co prawda tylko z Nowego Sacza) za 50zl +VAT

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wyglada tak, ze firmy kurierskie takie jak dhl itp. zyja z tak zwanej "drobnicy" czyli przesylek o malych gabarytach. najtaniej byloby zwrocic sie do firmy transportowej, ktora jezdzi do UK "duzymi" zestawami, wtedy jest mozliwosc ze z reguly zostaje na naczepie troche miejsca (moja XJ900 zajela miejsce dwoch palet euro na tyle naczepy) gdzie motocykl wcisniesz. Mysle ze przywiezienie moto do Polski w takiej opcji nie powinno wiecej kosztowac niz 1000zl. Jedynym utrudnieniem jest zaladunek i rozladunek motocykla - albo wozek widlowy albo jakas rampa (tyl naczepy jest wysoki na okolo 110cm), ale nie jest to trudne. Jak chcesz to pisz na priva to ci pomoge i podam konkretne telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje moto stamtad sam przyprowadzilem.Prom z Harwich do Cuxhaven(120 km od Hamburga) kosztowal cos kolo 70 czy 80 funtow,a bylo to w wakacje,teraz bardzo prawdopodobne ze jest taniej.Przed poludniem bylem w niemczech a poznym wieczorkiem w domu.Jezeli moto jest sprawne to mysle ze jest to najtanszy sposob,a przy okazji troszke swiata sie zwiedzi:)Pogoda na razie nie najgorsza wiec jeszcze teraz daloby sie go zwiezc.A zreszta z Niemiec juz go duzo latwiej przywiezc-mozna go prosto z promu do busa czy czegos tam wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...