Skocz do zawartości

Jakie enduro na początek?


Rekomendowane odpowiedzi

MT jest bardzo mała, nie mozliwe zeby twoj kolega 176 nie dosięgał. moj kolega dostal taki motorower w wieku 12 lat i słabo dosięgał, ale ja jak mialem 13 lat juz spokojnie na tym dosięgałem majac 165 wzrostu.

a dla początkującego polecam :arrow: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=34283471 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co może i Honda MT nie jest gabarytowo zbyt wielka, ale napewno jest wysoka. A przynajmniej ma duży prześwit. Ja mam 191 cm wzrostu i na zdjęciu widaj jaka Honda jest wysoka. Prześwit oceniam tak na ok. 40cm. Niejestem wstanie tego dziś zweryfikować, bo do garażu mam dość daleko, a jutro nieciekawie w szkole. Ale jutro sie nieopre i musze pojeździć, to i zmierze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjęcie to jakis fotomontaż :P

ja jak jechalem na stojąco na husqvarnie obok mojego kolegi który siedzial na mt 50 to jego głowa byla na wysokości mojego biodra :P

mysle ze mt ma nie wiecej niz 800mm wysokosc siodła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lat to ja mam troche więcej jak 12 bo już prawie 16. I mam blisko 190cm wzrostu także na mini motorku to ja siedząc dotykam ziemi kolanami  

Z wagą motoru też chyba sobie poradzę bo chuchro nie jestem.

 

Sorry - zgadywalem :mrgreen:

 

Chyba nie mowimy o tej samej MT. Mialem Honde MB i jezdzilem na MT ... malenstwa :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż seryjny egzemplarz to, to na pewno nie jest. :P Koła są (chyba) od MB podobnie jak i tarczowy hamulec przedni. No a w seryjnym zawieszeniu na pewno nie było miejsca na zacisk do tarczówki. No cóż możliwe, że faktycznie przednie zawieszenie jest z MTX-a.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w terenie.

 

P.S. Adam87 to niejest fotomontaż. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój jest rocznik 1989 (stare ale jare). Jak dla mnie trochę dziwne, że Honda MT miałaby być dłużej produkowana od MTX-a, którego konstrukcja wydaje mi się trochę nowsza. No ale moge się mylić. Sam widziałem kiedyś takie ogłoszenie, wydało mi się troche podejżane - może ktoś zmieniał dane w papierach. Z drugiej strony brakuje w ofercie Hondy małego enduro (niemówie tu o CRF50).

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Wracając do tematu to ja poleciłbym Yamahe DT80 lub Honde MTX80 oczywiście zarejestrowane na motorower.Miałem okazje jeździć zblokowaną DT80 jak na taką pojemność to chodzi bardzo ładnie. Z drugiej strony MTX jest tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trochę dziwne, że Honda MT miałaby być dłużej produkowana od MTX-a, którego konstrukcja wydaje mi się trochę nowsza

MT produkowali dłużej od MTXa bo zamiast MTX zrrobili CRM.

MT do konca produkcji nie miały tarczy wiec przód napewno ni jest orginalny. Koła od MB sa aluminiowe bez szprych( na fotce nie widać wiec eni wiem czy to takie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś się końcu zmobilizowałem i dotarłem do garażu:

900 mm wysokość siodła

410 mm prześwit między ziemią a silnikiem.

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Koła są na 100% od MB (odlewy alu). Szkoda wolałbym szprychowe. Ale jak parę czynników pozwoli to w przyszłym sezonie zmieniam na MTX-a 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...