Skocz do zawartości

Jakie enduro na początek?


Rekomendowane odpowiedzi

Mój jest rocznik 1989 (stare ale jare). Jak dla mnie trochę dziwne, że Honda MT miałaby być dłużej produkowana od MTX-a, którego konstrukcja wydaje mi się trochę nowsza. No ale moge się mylić. Sam widziałem kiedyś takie ogłoszenie, wydało mi się troche podejżane - może ktoś zmieniał dane w papierach. Z drugiej strony brakuje w ofercie Hondy małego enduro (niemówie tu o CRF50).

 

Hmmmmm ciekawe ciekawe. A nie masz czasem silnika HD06 od MTX'a? Bo jeżeli tak to miałbyś moto identyczne jak moja poprzednia Honda :mrgreen: Tyle że moja była pomarańczowa :buttrock:

 

Co do kół to MT oryginalnie z tyłu miały koło 16 cali, a jeżeli masz alu-fele to pewnie na 18 cali masz założone, więc moto stoi wyżej. Poza tym na 50cc.nl można kupić tyle amorki w różnych rozmiarach, które powiększają prześwit o spoooooro centymetrów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam motocykl i na nim nauczyłem sie prawdziwej terenowej jazdy. Troche drogi w utrzymaniu ale super sie sprawuje w terenie. Jak kazą 80MX trzeba krecić ale na wysokich ma odejscie . W tej aukcji koles pomylił sie z moca bo ona ma 28KM.

Na początek to bedzie super motorek, wybacza dużo błedów i można naprwade sotro pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 MX na tor crossowy jest super!!! Natomiast do jazdy enduro to TOTALNA PORAŻKA!!! Kolega ma CR 80 i jak jeździłem na niej to gazem moglem tylko operowac w dwóch pozycjach: 1 lub 0 :? Co w jeździe po lesie bardzo przeszkadza, nie mówie już co było jak jeździłem nią na pustyni :buttrock:

 

Moim zdanie 80 MX nie nadaje się do enduro, co innego jeśli mówimy o torze crossowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...