Skocz do zawartości

czujnik


woracz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czujnik luzu skrzyni biegów jest schowany powyżej zębatki zdawczej skrzyni.

Czujnik ciśnienia oleju silnikowego jest umieszczony pod aparatem zapłonowym

i na posoju ma w moim przypadku 160 omów a przed rozebraniem silnika

działał bez zarzutu.

Mam jeden taki na zbyciu.Reszta mailem.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to bede szukał tamtego zle podłaczalem myslałem ze ten czujnik przy zebatce jest od cisnienia w takim razie dzisiaj zdejme dekiel od aparatu i poszukam go moze tam jes!!!Jezeli nie to pewnie sie dogadamy!!!!Bardzo dziekuje za informacje których mi udzielasz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik tego motocykla jest niezawodny i wytrzymuje dużo więcej niż pokazuje Twoje tacho, robiłem już wymiany rozrządu po przebiegu 90000km i teraz biega jak nowy.

Nie możesz tylko zapominać o okresowej wymianie oleju i filtrów.

Nie zapominaj też o jego małej mocy, to nie ścigacz ale za to można nim nieźle odkręcać.

I jeszcze jedno ten silnik nie bardzo lubi otwarte wydechy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie czujnik znalazłem jest ,posprawdzałem podłaczyłem i jest ok!!!!! ;) Ja własnie mam zamiar zrobic w nim puste wydechy co moze byc nie tak z jego prawidłową praca na tych wydechach??I z tego co wiem to ze silnik który mam nie jest w rzaden sposób zdławiony ponieważ był kupiony w Belgi a takie same motorki robine na Niemcy miały zminione wałki rozrzadu dla zmniejszenia mocy.To nie jest moj pierwszy motocykl (pierwszy który sam buduje)wczesniej miałem kilka scigaczy obecnie nie mam ale w kazdej chwili mam mozliwosc podniesienia sobie adrenaliny na kolegi 140 konnym Sradzie którego zreszta kupił chyba zeby ładnie garaz wygladał jak ktos zajzy.Ten traktuje jako spacerowke wiec na pewno krzywdy mu nie zrobie.A jak jestes taki uprzejmy i odpowiadasz na zadawane pytania to jescze jedno:Srednica otworu dopywu paliwa jest fi 6 a zbiornik ktory mam posiada kranik o jeden wymiar mniejszy czy to nie zaważy na braku paliwa w gornych partiach obrotów??czy musze go wymienic na na inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obecnie wyglada w fazie budowy ten motocykl,i bedzie lzejszy od orginału o ok 50-60kg wszytskie mozliwe elementy które do niego dorabiam będą lub sa aluminiowe.Ty jestes z tego co widze mechanikiem jezeli ktos by potrzebował rame do takiego motorku to mam w stanie idealnym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...