Skocz do zawartości

Czy motor kupowany w Niemczech nie jest kradziony?


MZrider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

800 km w rok jest jak najbardziej mozliwe...

Akurat to moto jest z 2003r. wiec latal po drogach 2 sezony :mrgreen:

 

Moze latal jeden, a drugi go naprawiali :lol: . Na uzywane czesci tez trzeba troche czekac ;) . Co to za gdybanie na odleglosc? Jakie jest naprawde mozna sprawdzic tylko na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dlaczego niby lewizna?Niemcy to nie Polska!Chociaz trzeba u nich uwazac na Turkow bo to tez przekrety.Gosc podal imie i nazwisko wiec chyba nie jest az tak zle jak Wy to widzicie.A co do ceny:Niemcy maja je bardzo rozne:czasem z danego rocznika potrafi kosztowac 4tys.e a czasem 8tys.e.Sam znalazlem pare ogloszen Gsx-r1000 z 2003r. za 4 tys.e i to dopiero jest fajna cena a adres i telefon byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjątka zrobię na dniach operacja była w miarę typowa, czyli nabyłem motocykl, który ze względu na kolor, jechałem obadać tylko dlatego że był po drodze do innego, ale okazało się że mi się bardzo spodobał ten grafit a i stan był idealny bo kupiony był 2.10.2003 a sprzedany do Polski 19.12.2003 i oclony dopiero 05.2004 a ja będę go po raz pierwszy rejestrował, więc jeździł cały październik listopad i pół grudnia co w Kanadzie za wiele możliwości nie daje i przebieg w tej chwili 1800 km jest i tak duży jak na stan całego motocykla. Jechałem jeszcze jak idiota do Szczecina bo gość przez telefon nagadał głupot i praktycznie motocykl zamiast być rok 03 w stanie idealnym to był 02 i wyglądał jak z "mad max'a", nadłożyłem 600 km (ze Zgorzelca) tylko po to żeby w ciągu 0,5 sek. wiedzieć że to kicha totalna, myślałem że zmłócę gościa na miejscu, za to że powiedział kompletnie coś innego przez telefon, ale byłem 600 km od domu sam a on nie ;), podziękowałem i wyszedłem. W Niemczech drogo i beznadziejnie to ogłoszenie, które jest powyżej juz dawno nieaktualne i wątpię czy kiedykolwiek motocykl był do nabycia. Reszta to same padaki po większych lub mniejszych dzwonach, szkoda jeździć, bo w większości lekki szlif okazywał się poważnym wypadkiem, gdzie cały motocykl był do naprawy.

 

Minus to brak HISS'a, świateł pozycyjnych, migawki "PASS", wielkie kierunki i brak wskazań komputera co do spalania, ale to chyba urok wszystkich motorków z za wielkiej wody.

Plus to rzadkie malowanie, świecące kierunki (pewnie zdemontuje) i idealny stan, który wynagradza mi wszystkie braki fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" blady " jak się patrzy :clap: :banghead: -jeszcze raz gratuluje wyboru :clap:

 

 

 

pees. jeszcze tylko zapodalbym polerkę felg i siakiś wydeszek -----> [shadow=red:b008afc4bc]i żyć nie umierać [/shadow:b008afc4bc]:banghead:

 

 

 

Pozdrawiam Turek :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie musze zapodać AC za 4 kzł i strój pod kolor za następna 5 kzł :| , więc wydech polerka i inne gadzety nie załapią się na tegoroczny budżet, bo musiałbym ograniczyć wyjazdy a tego nie można ograniczać :buttrock:, amorek musze tylko jakoś zmieścić ale to stwierdze dopiero na wiosne jak troche pośmigam, bo rózne zdania słyszałem na temat jego konieczności w tym modelu

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci stroj pod kolor?No chyba,ze chcesz byc tym "ladnym chlopcem w ladnym kombinezoniku pod kolor swojego ladnego motocykla" :buttrock:

Dla mnie ludzie co przy kazdej zmianie moto kupuja ubior pod kolor to zwykli pozerzy.

Co do amora skretu:jesli chcesz ta CBR jezdzic do baru to nie musisz go zakladac ale jak chcesz nia normalnie jezdzic to bez amora sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...