Skocz do zawartości

Alpine A110S


Tommo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa zabawka na tor. Wreszcie coś co skręca. Taka szybsza i bardziej dzika Miata. Kto jeździł mx-5 wie o co chodzi. Nie jest jakoś oszałamiająco mocna chociaż producent podaje 4.2 s do 100. To jednak nie to jest najfajniejsze. 

IMG20231020173806.thumb.jpg.4f5c2ef6cd7f48b4868a7ad592ad2c37.jpg

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny ładny …… pewnie bym do niego sie nie zmieścił

Coś tam w nim już modziłeś?

Silnik chyba ten sam co u mnie w RSce …… no tylko auto dużo lżejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus, pogratulowac, Ja nie kupilem bo dla mnei niestety tza male i prawym udem  kolanem dotykalem srodkowej konsoli, co dawalo b. niekomfortowy efekt.

Fajne wrazenie podczes odpalania ter ryk z glosnikow !  🤣

 

Niech Ci dobrze sluzy i gumowych drzew !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

No ładny ładny …… pewnie bym do niego sie nie zmieścił emoji1787.png

Coś tam w nim już modziłeś?

Silnik chyba ten sam co u mnie w RSce …… no tylko auto dużo lżejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak silnik Renault. Wóz na gwarancji więc nie bardzo można dłubać ale i chyba nie ma takiej potrzeby. Jest naprawdę dobrze zbalansowany pod względem tego co ma robić. Może bym mu rev limit podniósł do 7500 bo szybko się wkręca i odcinka dość agresywna.

Edytowane przez Tommo

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus, pogratulowac, Ja nie kupilem bo dla mnei niestety tza male i prawym udem  kolanem dotykalem srodkowej konsoli, co dawalo b. niekomfortowy efekt.
Fajne wrazenie podczes odpalania ter ryk z glosnikow !  
 
Niech Ci dobrze sluzy i gumowych drzew !  
 


Fotel można odsunąć ….. ha ha ha

Jak to ryk silnika z głośników?! Kurde u mnie ładnie pytka a na trybie sport pięknie strzela a to fabruczny wydech tylko wersja Trophy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ks-rider napisał:

Tomus, pogratulowac, Ja nie kupilem bo dla mnei niestety tza male i prawym udem  kolanem dotykalem srodkowej konsoli, co dawalo b. niekomfortowy efekt.

Fajne wrazenie podczes odpalania ter ryk z glosnikow !  🤣

 

 

Niech Ci dobrze sluzy i gumowych drzew !  🤣

 

🙂

KS chyba nie w tym aucie siedziałeś 😉

Tu są kubły fabryczne a środkowa konsola wąziutenka. Nie ma nawet dźwigni biegów tylko przyciski. Nie ma możliwości żebyś nogą o nią zaczepiał.

1 minutę temu, KLAUDIUSZ napisał:


Fotel można odsunąć ….. ha ha ha

Jak to ryk silnika z głośników?! Kurde u mnie ładnie pytka a na trybie sport pięknie strzela a to fabruczny wydech tylko wersja Trophy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No mówię że pomylił samochody 🤣

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KLAUDIUSZ napisał:

Fotel można odsunąć ….. ha ha ha

Jak to ryk silnika z głośników?! Kurde u mnie ładnie pytka a na trybie sport pięknie strzela a to fabruczny wydech tylko wersja Trophy

Pewnie, ze mozna, a klumne kierownicy tniesz flex'em i wstawiasz kawalek preta aby przedluzyc, A jak za wysoki jestes, to bierzesz wycinarke do blachy i robisz dziure w dachu 🤣

P.S. co do tej Jugoslawi, wypowiesz sie ? 🤣

6 minut temu, Tommo napisał:

KS chyba nie w tym aucie siedziałeś 😉

Tu są kubły fabryczne a środkowa konsola wąziutenka. Nie ma nawet dźwigni biegów tylko przyciski. Nie ma możliwości żebyś nogą o nią zaczepiał.

No mówię że pomylił samochody 🤣

 

Problem w tym, ze ja jezdzilem nim troche wczesniej niz Tobie przyszedl pomysl aby ta zabawke kupic !  🤣

Ale co ja tam wiem o pozycji kierowcy w aucie 🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to ma do rzeczy że jeździłeś nią wcześniej? 

Niewygodnie się wsiada i wysiądą, słaba widoczność do tyłu, ograniczona regulacja fotela..to są wady które mogą przeszkadzać.

Z tego filmu wychodzi że nie odsunąłeś fotela i miałeś kolano pod kierownicą.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tommo napisał:

Nie wiem co to ma do rzeczy że jeździłeś nią wcześniej? 

Niewygodnie się wsiada i wysiądą, słaba widoczność do tyłu, ograniczona regulacja fotela..to są wady które mogą przeszkadzać.

Z tego filmu wychodzi że nie odsunąłeś fotela i miałeś kolano pod kierownicą.

 

 

Z regoly do fajnych aut wsiada sie kiepsko a jeszcze gorzej sie z nich wysiada ! Niema to raczej nic wspolnego z ustawieniem pozycji - tej prawidlowej.

Taaaaaaaaaaaaaaaaaa, musial bym miec na imie TOMEK I byc diagnosta !


Ty tak na powaznie czy klepiesz co Ci slina na jezyk przyniesie ? Zasada jest prosta, Juz zanim zaczynam wsiadac do auta, to odsuwam fotel do ylu, bo mam troche powazniejsza stature niz Ty

Nie pitol mi wiec o pozycji za kierownica, bo raczej niemasz o tym pojecia. Gdbym zapytal nie bedziesz wiedzial jak sie prawidlowo fotel ustawia.

Troche popkory mlody padawanie !

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz fotę na której widać koniec fotela kubełkowego i gdzie jest środkowa konsola. Nie ma możliwości żebyś nogą zaczepiał o środkową konsolę bo ogranicza cię boczne trzymanie kubła. Tyle w temacie.

12--artikel21687bild02jpg---501901ed466d60b6.jpg

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to ma do rzeczy że jeździłeś nią wcześniej? 
Niewygodnie się wsiada i wysiądą, słaba widoczność do tyłu, ograniczona regulacja fotela..to są wady które mogą przeszkadzać.
Z tego filmu wychodzi że nie odsunąłeś fotela i miałeś kolano pod kierownicą.

Ja mam fotel sportowy bo nie chciałem kubła, widoczność do tyłu też kiepska bo ten typ tak ma, wsiadanie i wysiadanie no nie jest to SUV no u mnie jeszcze obniżony jest …….

Andrzej, wypowiesz sie jak jest tam na tych kopalniach litu w Bolivii? Czekamy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

 

1 godzinę temu, KLAUDIUSZ napisał:

Andrzej, wypowiesz sie jak jest tam na tych kopalniach litu w Bolivii? Czekamy emoji1787.png

 

Nic nie pisalem o Bolivi, bo ten kraj interesuje mnie mniej wiecej tyle co dinozaury ktore wyginely.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wow, super wóz, po opawiadaj coś jak się to prowadzi, jak się zachowuje. Mój brat ma auto z silnikiem centralnie (mr2) i jest to moim zdaniem najfajniejsza konfiguracja do szybkiej jazdy po zakrętach, skręca się tam nie z kierownicy, tylko gazem lub hamulcem. Lekko odpuszczamy gaz, auto się dokręca samo do zakrętu bez udziału kierownicy. I ta stabilność na hamowaniu, można dzięki temu późno hamować i nurkować głęboko w zakręt na hamulcu mając jednocześnie dużo trakcji z tyłu do wyjścia z zakrętu. No auta MR są mega ciekawe w prowadzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest lekkie i na zakretach zwlaszcza tych ktore ida albo pod gorke, albo z gorki trzeba troche uwazac zwlaszcza gdy je go dobrze nie pozna, bo jest opcja zostania wyniesionym z luku. Generalnie faajna zabawa, ale grak pojemnosci daje sie we znaki zwlaszcza tak od 240 km/h. Ciegnie rownie mulowato jak moj SL 🤣 Tyle ze moc prawie taka sama a SL 800 kg ciezszy !  🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...