Skocz do zawartości

bmw r1200rt 2006r gaznik


Markh64
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam  mam problem nie wiem jaki wezyk podlaczyc do gaznika to chyba jakies podcisnie nic nie moge znalezdz diagramu mam 4 wezyki jeden pewny z baku ze nie drugi z pompy serwa hamulcowego i dwa z tej puszki pozdrawiam

B58B5E77-6822-4B8D-90F7-232AC4328414.heic 8C4C2240-1B61-4177-B73E-128D30DA9C37.heic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele widać na tych zdjęciach. Co się stało że te węże spadły? Zazwyczaj wężyki są tak ukształtowanie że nie pasują w inne miejsce, raczej nie ma możliwości aby pomylić cienki wężyk podcisnieniowy który wchodzi na króciec podciśnienia w korpusie przepustnicy z ciśnieniowym przewodem z pompy paliwa, który jest grubszy i zakończony złączem. W silnikach na wtrysku podciśnienia zazwyczaj są połączone z zaworem odpowietrzenia zbiornika paliwa i z map sensorem jeśli wystepuje. Najczęściej kranik też ma swoje podciśnienie. 

Naprawdę luźne wężyki pasują w kilka miejsc?

r1200rt05-09k26activatedcharcoalfilterfuelventilat.png.8fe953e48bee749e97a4bf9d4265352f.png

Edytowane przez Stefan Kowalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego urzadzenie wychodza 3 jeden do baku i dwa wlasnie tam mam problem jeden prawdopodobnie idzie do lewego gaznika i nie wiem ktury a bylo tak ze nie byl zalozony spadl nie wiem kiedy moze przy siaganiu plastyku ten schemat widzialem ale nigdzie ma gdzie on idzie pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym wy rozmawiacie? Ten model ma wtrysk a nie żadne gazniki. Jak można czymś jeździć i tego nie wiedzieć? Jak kolega będzie wiedział co ma, to polecam bmwstore.pl tam po vinie moto, znajdzie fiszki i się dowie od czego ma te wężykiem. Nie chcę koledze psuć przyjnosci edukacji więc ba tum skoncze swoją podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem gaznik nie wiem jak fachwo napisac mialem napisac nie wiem kturen wezyk idzie do wtrysku dopiero bym dostal fachowo edukacyjna odpowiedz dostalem odpowiedz jaki wezyk idzie tam idzie z gory z filtra  dziekuje za edukacje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...