Skocz do zawartości

brak kierunków,światła stopi podświetlenia blatu w shadow vt750 rc44


Sebek521
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 
montowałem dzisiaj nowe ledowe kierunkowskazy do Hondy Shadow VT750 rc44 z 98 roku

użyłem do tego schematu elektrycznego który znalazłem w Googlach niestety nie mialem multimetru żeby sie upewnić co i jak 
finał jest taki ze nie mam światła stop pozycji kierunków z tylu i podświetlenie zegarów razem z licznikiem elektronicznym kilometrów  
działa tylko światło przednie mijania i drogowe
sprawdziłem oba bezpieczniki które są wyszczególnione na schematach czyli 30A zaraz za akumulatorem i później jest jeszcze jeden również jest ok 
gdzie szukać dalej? w którym miejscu są te które zaznaczyłem na rysunku poniżej?
Dodam ze rozrusznik normalnie kreci i motocykl zapala bez problemu 

Obraz 1.10.2023, godz. 19.29.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle to ja tez wiem 🤷‍♂️
spalił się bezpiecznik bo pokopałem i znalazłem  gdzie jest dokładnie to cholerne pudełeczko z bezpiecznikami 

4 minuty temu, Stefan Kowalski napisał:

honda 750c2b.jpg

honda 750c2a.jpg

honda 750c2.jpg

dzięki kolego właśnie według tego schematu łączyłem i cos się spier...lo jutro musze to z multimetrem posprawdzać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się już schodzić do garazu jutro podeślę zdjęcie

mogę podesłać zdjęcie jak to u mnie wyglada z tylu w sumie z przodu są identyczne i osłony z lagów są ściągnięte 
CE5ECB58-AA20-4A55-8287-EC008E1A4D53_1_105_c.thumb.jpeg.179877b1f95d6b3e75f84ea1c67dc84b.jpeg

7CEFCA39-939E-4235-8F08-B73ADD7B6469_1_105_c.thumb.jpeg.281219ba2a0b91bc8fe0a812d20fd887.jpeg
tak wiem ze to proste są trzy kable tak naprawdę stad moje zdziwienie i zażenowanie dlaczego tak się stało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, działają już dobrze? Czy ledowe kierunkowskazy nie migają z większą częstotliwością?

Nie robiłem z tym nic dzisiaj mam ostatni dzień pracy więc w weekend będę się bawił
Do tej pory miałem tak że tylne migały mi tak samo
Kwestia przerywacza wg mnie nie samych ledow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...