Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko✌️

Uprzedzając niektóre odpowiedzi, wiem ze podobne tematy przewijały się juz na forach,  przeczytałem dziesiątki postów o DL-ach, Varadero czy GSach, ale celuję w nieco inną kategorię.

Mam 197cm wzrostu, waga 105-110kg i mam raczej postawną posturę niż brzuszek piwny, co jest ważne, bo na przykład yamaha R6 wygląda pode mną śmiesznie

Szukam dla siebie sportowego turystyka który pozwoli mi opanować jazdę, jestem w trakcie robienia prawa jazdy kat A, więc nie chcę od razu wsiadać na litra typu blackbird, thunder, hayka czy inne maszyny o sporej mocy, więc przed zakupem i wyjazdem w Polskę po moto chcę się doradzić czy warto celować w motocykle poniżej (czy przy moich gabarytach szacunkowo da się na nich wygodnie złożyć i przejechać kilkaset kilometrów bez paraliżu od pasa w dół, a jestem pewien że istnieją ludzie z podobnymi dylematami)

Tak się przedstawia lista motocykli

- Suzuki gsx650F jako faworyt

- gsx 600f/750f

- yamaha xj6 diversion

- honda vfr 800 vtec

- honda cbf 600s / cbr600f4i

- ninja 650r

- yamaha yzf600r

Budżet to max 13-15 tys

Liczę na Wasze podpowiedzi ludziska ❤️

Jestem również otwarty na sugestie, może ktoś zasugeruje coś ciekawego ✌️

Edytowane przez David95
Wkradł się Błąd ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...