Skocz do zawartości

Drag Strip w Rockingham:)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kolesia co sobie w Hameryce mieszka i dba o podwyzszony poziom mojej adrenaliny he he he...

Ostatnio był na Drag Strip w Rockingham w Carolinie Polnocnej-wyscigi na dystansie 1/4 mili..

W sobote odbywaly sie wyscigi kwalifikacyjne, a w niedziele juz 6 rund wyscigow w 8 klasach.

Oczywiscie najwieksze zainteresowanie wzbudzala klasa Top Fuel. Monstry, podobno Harleye tyle ze niepodobne do zadnego motocykla.

Moc ok 800 KM, 1/4 mili - w 6.4 sec i szybkosc na mecie 216 MPH.

Street V-Rod - 11 sec, 136 MPH

Huk silnikow niesamowity.

Na tym samym torze odbywaja sie tez wyscigi samochodowe.

Top Fuel to czuc pulsowanie powietrza na calym ciele

Oczywiscie nie musze dodawać, że foty które przesłał mają bardzo dynamiczny klimat, niestety tylko dwie spełniały wymiary...

Dla mnie piekna sprawa...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hold your horses, cowboy :lol:

Na Hockenheim można startować "prywatnie", zarówno autem jaki i na moto - bodajże w piątek odbywają się zawody dla pojazdów "streetlegal". Ja w przyszłym roku na pewno startuję na 4 kókach, a z Polski szykuje się dosyć silna ekipa katamaranów, w skład której wejdzie czołówka z "Modlina".

Nic nie stoi na przeszkodzie by w imprezie uczestniczyli chętni forumowicze z f.m.pl. Z tego co pamiętam, to zawody nie ograniczają się do wyścigów na 1/4 mili, ale również przewidują trochę czasu dla moto freestyle. więc byłoby na przykład "pole do popisu" dla KSL :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No. no,no. Nieźle :P Ja dodam od siebie, że startowanie w takich zawodach to niezła frajda i wbrew pozorom potrzebne są do tego jakieś umiejetności. Mój najlepszy czas to coś około 14,3 s. Ale to było przed "tuningiem". Teraz było by nieco lepiej :P

 

Gola - ładny avatarek. Normalnie jak bym widział swój garaż :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...