Jump to content

Alpy, Dolomity, Garda (17-27.06.2023r)


Savii
 Share

Recommended Posts

Wyjazd w drugiej połowie czerwca. Planuje trasę przez Alpy, Dolomity i parę dni nad J.Garda. Temat jest niezobowiązujący ale może ktoś będzie miał ochotę dołączyć, na trasie, spotkać się na miejscu i wypić wspólnie piwko. Preferowany teren asfalt. Przebiegi i prędkości bez nagonki. Termin wyjazdu sztywny. Trasa ustalona i większości przebiega drogą przełęczy. Dwa dni spędzam w Dolomitach w okolicy Falcade więc będzie gdzie polatać. Trudno jednak przewidzieć sytuacje i okoliczności w przyszłym roku ale na chwilę obecną jadę…. Noclegi już sobie zarezerwowałem, może dołączy do mnie jeszcze mój stary znajomy.

Szerokości życzę Savii

Link to comment
Share on other sites

Twoj wyjazd bedzie jedynym wielkim fiaskiem i rozczarowaniem. Nikt nie jedzie w Alpy w Czerwcu, bo wiekszosc przeleczy jest pozymykanych no chyba, ze chcesz przedostac sie przez Alpy bardziej na poludnie.

Skad wiem, bo temat przerobilem juz w bodajze 2006 lub 2007  roku.

 

W alpy jedzie sie od 01.07 kazdego roku.

 

buziaczki !

 

🙂

Link to comment
Share on other sites

Trochę więcej optymizmu. Po pierwsze kolega pisze o drugiej połowie czerwca, po drugie już od paru lat nie da się jeździć po takim śniegu w marcu w Dolomitach jak w 2007 czy 2005. Klimat się zmienia, i to widać.

Więc spoko, myślę że da radę. 👍

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Spokojnie jadę tam nie pierwszy raz i nie pierwszy raz właśnie w czerwcu. Byłem tam kilka razy, osobiście uważam że to najlepszy termin na wyjazd, ale tak jak kolega powiedział druga połowa czerwca.

Szerokości życzę. Savii 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam

Dla zainteresowanych temat jest nie zobowiązujący. Raczej nic nie zmieniam, zarówno z noclegami, terminem wyjazdu czy też zaplanowaną trasą. Byłem tam kilka razy więc wybrałem najlepszą trasę z możliwych. W razie czego proszę o kontakt osoby zdecydowane na prv. lub dać mi znać jeśli ktoś będzie w okolicy Falcade, Bormio, Stelvio, Govio, czy też J.Garda w tym samym terminie. Miło będzie wspólnie posiedzieć przy piwku. Na chwilę obecną zamykam temat.

Szerokości życzę Savii

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...