Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze skutera oraz pomoc przy tuningu


mergan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie pytanie chcę kupić skuter o pojemności 50cc Peugeot Speedfight 4 50cc lub Kymco Agility 50 4T (dodam że te 2 skutery są na wtrysku) oraz zrobić zaawansowany tuning mechaniczny i optyczny.

Proszę was o pomoc w wybraniu z tych 2 skuterów 1 skuter oraz pomoc w dobraniu części najwyższej jakości i najlepszej marki do zaawansowanego tuningu tak żeby wszystkie części ze sobą współgrały i nie było jakiś problemów oraz żeby długo wytrzymały bo będę chciał zmienić skuter z 50cc na 80cc/100cc lub 125cc. A i proszę nie pisać pod tematem że się nie da zrobić ze skutera 50cc na 125cc wiem że trzeba będzie w skuterze karter przerabiać.

Jak ktoś będzie chciał pomóc to niech napisze pod tematem a ja dodatkowo jeszcze podam jaką moc i przyspieszenie bym chciał osiągnąć poprzez zaawansowany tuning skutera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mergan napisał:

Witam

Mam takie pytanie chcę kupić skuter o pojemności 50cc Peugeot Speedfight 4 50cc lub Kymco Agility 50 4T (dodam że te 2 skutery są na wtrysku) oraz zrobić zaawansowany tuning mechaniczny i optyczny.

Proszę was o pomoc w wybraniu z tych 2 skuterów 1 skuter oraz pomoc w dobraniu części najwyższej jakości i najlepszej marki do zaawansowanego tuningu tak żeby wszystkie części ze sobą współgrały i nie było jakiś problemów oraz żeby długo wytrzymały bo będę chciał zmienić skuter z 50cc na 80cc/100cc lub 125cc. A i proszę nie pisać pod tematem że się nie da zrobić ze skutera 50cc na 125cc wiem że trzeba będzie w skuterze karter przerabiać.

Jak ktoś będzie chciał pomóc to niech napisze pod tematem a ja dodatkowo jeszcze podam jaką moc i przyspieszenie bym chciał osiągnąć poprzez zaawansowany tuning skutera.

 

Drogie dziecko przeczytajsobie tentemat ktory sam administrator na forum przykleil.

 

Jezeli nie chcesz rodzicom przysporzyc klopotow, kar sadowych i pienieznych lub w najgorszym przypadku odsiadki w kryminale, to jaj se siana odczekaj do pelnoletnosci.

 

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod przeróbki to nie bierz żadnych 4-suwów a już na pewno nie chłodzonych powietrzem i nie na wtrysku.

Aprilia SR 50 LC, Yamaha Aerox czy starszy Speedfight w wersji LC i na gaźniku. 

Po prostu dwusuw na gaźniku i chłodzony cieczą. Coś z tych co wyżej wymieniłem do nich jest masa gratów tuningowych i są to najlepsze bazy pod przeróbki.

A tak swoją drogą skoro chcesz się bawić w zmianę pojemności to nie lepiej kupić coś co ma w standardzie te 200 - 300 ccm? Koszta tuningu skuterka 50 ccm to będą kwoty rzędu 2 - 3 tysięcy a co do czego to będzie miał osiągi na poziomie fabrycznego skutera 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...