Skocz do zawartości

Moja „Krówka” - Yamaha XVS 1100 Drag Star 2003


Daniel Quattro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Łooo kurde to w UK taki luz... fajnie, za to Austria coraz bardziej mnie zniechęca... może dlatego mam wydechy u siebie kupowane od gościa z Austrii...

W Austrii jest pełno pięknych tras motocyklowych, jedno co psuje całą radość to policja, która stoi przy często uczęszczanych trasach i meczy.

Prawda, że najbardziej męczą małolatach na ścigaczach, ale zdarzają się nadgorliwcy…

58a192f36acaa33ef2d474b5ea4491ac.webp

f78d781f565b62f2b5b8bb779e10d3f6.jpg

5415d1c4406f02f13c7c22aba09b3f99.jpg




Policja nie zatrzymuje bo raz ciezko spotkac takich, dwa zatrzymuja jak nie masz MOT, ubezpieczenia lub road taxu a to se sprawdza po rejestracji jak ja odczytaja. Wiec nie maja powodu zatrzymac. Masz kierunki? Masz. Dziajaja? Dzialaja. Przeszlo MOT? Tak. No to legalne. Wszystko inne tak samo. Ot i tyle.


…raj na ziemi


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

8faade4e22720f9c35d873f146a87d30.jpg

Ogólnie to wszystkim zdrowych, wesołych… tyle powrotów, co wyjazdów…

7639021e99e908c9d5605b77aa593277.jpeg

…a ja dziś „normalnie“ sobie wyprowadziem Draga na wybieg… Chyba noc w tym dziwnego 27 grudnia…


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wie ktoś może gdzie można było by zrobić coś takiego na kasku ?? Zna ktoś może kogoś ?? I jaka mogla by być cena takiej usługi ??

9011e9b56843ed3247b273bf71eb3321.jpg
60272bf6da34823efeaed06eb57e6357.jpg
ea44a9e30efe0c1b7a66639adc70a19d.jpg


Gesendet von iPhone mit Tapatalk Pro

Moj Kanal
https://youtube.com/@nippon_rider?si=NnMwToYkxUqRLk7V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 1/17/2024 at 10:45 AM, Kjujik said:

Coraz blizej.

 

Wrocil.

IMG-20240203-WA0033.jpg

  • Lubię to! 1
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znudzil mi sie kluczyk, to zrobilem taki o:

IMG-20240209-WA0023.jpeg

IMG-20240209-WA0027.jpeg

  • Lubię to! 1
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi sie nudzi...

Korek nowy a juz mysle nad nowym bakiem, zegar malutki dac gdzies na kierownice albo diabli wiedza gdzie. Zobaczymy co wena podpowie.

Niech sie juz cieplo zrobi!

20240222_175747.jpg

  • Lubię to! 1
Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jedna z pierwszych jazd tym motocyklem w tym roku juz za mna.

Bilans zabawny, odkrecila sie nakretka od kierunkowskazu i ten smetnie zwisł. Zgubila sie nakretka od dzwigni biegow i takoz zwisla. Zabawne, ze na rondzie, no ale komu potrzebna zmiana biegow na rondzie?

Musze zdecydowaniej zaprzeczac gdy fachowcy stwierdzaja iz Cwany to HD. Moze przestana sie srubki odkrecac?

20240316_125619.jpg

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak milion dolarów… ja na razie latam Fazerka i czekam na wiosnę

Taka ciekawostka zza między - W Austrii (na jednych rejestracjach możesz mieć do trzech motocykli) ubezpieczenie płacisz za najmocniejszy motocykl (od pojemności) - reszta jest w cenie
9b9cee41e59d9de60240ff95913c8330.jpg
15df1089684ac350d469452c2307de19.jpg


Mój YouTube: https://youtube.com/@nippon_rider?si=NnMwToYkxUqRLk7V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem? Jedna tablica rejestracyjna a trzy motocykle??

To dopiero bylaby bajka!

Niestety u mnie nie ma tak lekko, majac znizki ubezpieczeniowe na motocykl, posiadajac wiecej niz jeden, znizki sa wylacznie na ten pierwszy. Kolejne wymagaja budowania historii znizkowej od poczatku. Oczywiscie podatek drogowy osobno, znizki samochodowe sie nie licza.

Czekam na pierwszy sloneczny weekend by zabrac GS na wycieczke pod namiot. Nudzi go jazda na blizsze dystanse.

Cwany czeka grzecznie na nowe przelaczniki, zamierzam wyrzucic wszystko co nie jest dla mnie niezbedne, beda zamontowane bardzo minimalistyczne, rolgaz tez zaliczy zmiane. Myslalem nad wywaleniem kierunkow, ciekawostka za ciekawostke, nie sa prawnie wymagane, o ile sa zamontowane to maja dzialac a jak nie ma to nie ma. Zostana jednak. Podobaja mi sie a i nie zawsze sygnalizuje skret wyciagnieciem reki. 

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...