Skocz do zawartości

Rumunia 22


slav54
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ,, przeglądając oferty zorganizowanych wypraw motocyklowych wpadło mi do głowy że można się samemu zorganizować , oszczędzić trochę kasy i mieć to samo albo i lepiej .

Mój pomysł to Rumunia najchętniej druga połowa lipca , na 7- 10 dni , budżetowo , hoteliki **     *** ,  3- 5 motocykli , start z południa Polski np Nowy Sącz , grupa wiekowo dojrzała jako i sam takowy jestem , o pogodnym czyli newkur......... usposobieniu .  Pewnie g,,, z tego wyjdzie ale jak w loterii , na pewno nie wygrasz jak nie zagrasz . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ..pierwszy wyjazd planowane dwa pojechały trzy motocykle, drugi wyjazd planowane solo samotnika skończyło sie na czterech motocyklach..tak więc nie martw się przynętę już zarzuciłeś powinieneś bez problemu znaleźć kompana, problem jedynie w tym coby pasował!!!!..., kierunek bardzo uczeszczany  myślę, że jeszce tam wrócę..... warto

Edytowane przez adamg24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , wcześniejszy wypad jak najbardziej , do ustalenia  .   Rumunia 22  nabiera rozpędu , poza mną jest dwóch bardzo prawdopodobnych uczestników , wiadomo że od deklaracji do realizacji długa i wyboista droga ale od czegoś trzeba zacząć . Plan wyjazdu , poza tym co na wstępie tematu , to ;drogi asfaltowe , rejony górskie ,Wąwóz Bicaz, Góry Hasmas , Transfogarska , Transalpna  i wiele innych atrakcji , tempo - co kto lubi , wolniejsi dojadą pózniej , spotkamy się przy piwku i kolacji więc będą mogli opowiadać czemu się tak  wlekli . Proponowany termin wyjazd to 12- 15 lipiec , do ustalenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, wieslaw2158 napisał:

Witam da rade jakies  kakrety.WM

Temat aktualny , zarys trasy jest  , ok 5 etapów po Rumunii średnio 350km każdy , rejony górskie  do tego dojazd i powrót czyli jakieś 2 dni zależy gdzie kto mieszka , hoteliki na trasie lub bukowane dzień wcześniej , ceny z tego co się wiem podobne jak u nas ,może trochę taniej , plan elastyczny w zależności od pogody i planów indywidualnych , jak ktoś rzeczywiście zainteresowany to pisać , dzwonić na prv ,  jak dotąd Zibi deklaruje na bank , warunki uczestnictwa jak na wstępie tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj , temat otwarty ,   : wyjazd ok 15go lipca czas  jak w opisie wyżej , sama Rumunia 5 dni  + dojazd i powrót . Miejsce jest ,są chętni ale nie na 100% ,im bliżej terminu sytuacja się wyjaśni  , na razie 2 osoby z kontaktu na forum .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...