Skocz do zawartości

Citroen C5 II Tourer (X7) 2,0 HDI Exclusive, 2008, 237kkm


Rekomendowane odpowiedzi

bry,

jako że nowa furmanka będzie się rejestrować, czas pomyśleć o pozbyciu się staruszka. Citroen C5 II Tourer (X7), jak w temacie - 2008 rocznik, 237 kkm i powoli rośnie, bo ciągle jeździ. jeszcze by pojeździł, ale wychodzi że dwa nam jednak nie będą potrzebne (jeszcze niedawno zakładaliśmy, że zostanie)

piękny nie jest, bo ma swoje lata, ale cały czas dobrze utrzymany - olej z filtrami zmieniany, itd. jakieś dwa lata temu zmieniałem komplet tarcz hamulcowych, w zeszłym roku było wymienione sprzęgło i płyn hydrauliczny zawieszenia; drobnych napraw wszystkich nie pamiętam, ale to chyba nie ma większego znaczenia. przynajmniej na te większe mam rachunki. WADY: drobna wgniotka na przednich prawych drzwiach, od cholernego belgijskiego słupka przy chodniku (taki już kupiliśmy) oraz otarty i trochę zgnieciony błotnik przedni prawy, od słupa w garażu podziemnym. błotnik miał być wymieniony w całości, ale jakoś nie mam szczęścia znaleźć w tym kolorze, czasu albo okazji szukać, itd. schodzi, bo mi nie zależało, po ochlapaniu czarnym sprayem z daleka nie widać (ze środka też...)

nie ma fabrycznej nawigacji, za to ma wyświetlacze na zagłówkach (chociaż psom wszystko jedno, i tak nie oglądają nic po drodze). belki ze zdjęcia pojadą z nim, bo mi nie pasują do nowego, ale kufer zostaje. przepraszam za brak lepszych zdjęć, dopiero coś zrobię. tak się do tego zbieram, jak i do wymiany błotnika

jak patrzę na alle... to ceny w ogłoszeniach zaczynają się od mniej więcej 18 do ponad 22k, więc ze względu na uszkodzenia będzie taniej - do dogadania się, może z 15? auto jest w Belgii, mogę przyjechać za jakieś parę tygodni, można dogadać się na jakąś lawetę

jakby ktoś był zainteresowany to pisać, jak nie będę później pisał ogłoszenia gdzie indziej

jsz

20210515_144002.jpg

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...