Skocz do zawartości

filtr stozkowy


M@łpa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w czoraj kupiłem sobie taki filtr w inym celu ale okazało sie ze idealnie pasuje mi na gaznik tylko przed załozenie dałem go kumplowi bo on ma specjalny preparat do filtrów storzkowych i tak mi go nasaczył ze kapało z niego. Dzisiaj załozyłem go do motoru i kokazała sie jedna wielka kupa silnik nie chciał mi sie wkrecac na obroty i teraz niewiem czy dostaje zaduzo powietrza czy za mało bo przypominam ze kumpel pozadnie go nasaczył. jak zmiejszyłem na iglicy dawke paliwa to roszke sie poprawiło no ale to jeszcze nie to dlatego mi sie wydaje ze poprostu on ma za mała przepustowoc przez to ze muj kumpel tak go nasaczył. Chciał bym tutaj jeszcze zauwarzyc ze jak zamontowałem filtr stozkowy do auta to wszystko było ok silnik lepiej sie wkrecał na obroty no ale przyszedł czas jego wyczyszczenia i nasmarowani i własnie w tedy to samo odczułem w aucie co teraz w motorze tylko ze w aucie długo to nietrwało pojezdziłem 2 dni troszke ostrzej i juz wszystko było ok i tak jest do tej pory. Dlatego mi sie wydaje teraz ze przez to ze moj kumpel przesadził z nasmarowaniem tego stozka dzieje mi sie takie cos w motorze.

 

Czekam na wasze opinie w zwiazku z tym

 

 

pozdro @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...