Skocz do zawartości

Inwestycja w zabytkowe motocykle. Czy to ma sens? Co wybrać?


ginter44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
    Chcę na jakiś czas zainwestować trochę wolnej gotówki. Obawiam się postępu inflacji i stąd mój pomysł. Na giełdach, papierach wartościowych i innych obligacjach się nie znam. Wpadł pomysł na inwestycję w starą motoryzację. Docelowo mam na wydanie 80 tysięcy złotych. Chciałbym kupić w tej cenie 3 lub 4 odrestaurowane motocykle. W co warto inwestować? Jednym z nich będzie na pewno SHL M04.  Poza tym myślałem o jakichś angielskich markach, bo z moich obserwacji wynika, że ich ceny mają tendencje wzrostowe w ostatnich latach. Nie chcę też kupować jednego drogiego motocykla, bo trudniej będzie znaleźć kupca i wycofać pieniądze w razie potrzeby. Liczę, że są tu osoby które znają temat i są w stanie coś podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 21.08.2021 o 10:37, ginter44 napisał:

Na giełdach, papierach wartościowych i innych obligacjach się nie znam. Wpadł pomysł na inwestycję w starą motoryzację.

dobree! nie znasz się na tym to chcesz iść w coś innego, na czym się nie znasz 😄 propsy 😄

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aStare to moze niejest ale kultowe ze wzrostem wartosci jaknajbardziej

 

BMW HP 2 S

za jedyne 25 000 Jurkow.

Kto pierwsiejszy ten lepsiejszy !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...