Skocz do zawartości

Problem z crossem RFZ 125


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z RFZ 125 14/12 Otóż  kupiłem używaną miala jedynie polamane szprychy w feldze i zjechana opone to stwierdzilem ze zmienie  wtedy mialem ja 3 dni jezdzila bez zadnego problemu po zdjeciu kola stala około 3 tygodnie z roznych przyczyn az ja zlozylem odpalilem przejechalem sie cos pierdziala i zrobilem to jakos w lesie na 3 nagle stracila moc i nei chjciala zapalic ani na ssaniu a ni na pol ssaniu ani na zerowym az zapalila po 5 minutach na ssaniu dojechalem do domu na drugi dzien odpalam przjeechalem sie do pobliskiego lasu i zgasla nie chciala zapalic w ogole tak jak dzien wczesniej ta sama sytuacja, wyczyszczenie gaźnika nie pomoglo myslalem ze problem tkwi w filtrze paliwa bo byl zabrudzony wymienilem to samo sprawdzilem iskre za kolejny dzien bo nie chciala odpalic w ogole iskra byla ale byla to iskierka malutenka nie taka jaka powinna byc dodam ze kabel od  fajki sie przepalil lekko o wydech i byl zrobiony i sklejony izolacja wie ktos moze dlaczego moze sie tak dziac dodam ze na zimnym jezdzi bez problemu jak sie zagrzeje gaśnie

Edytowane przez yonor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adam M. napisał:

Przede wszystkim wymien przewod W.N., kljenie tasma nie zdaje egzaminu.

Tak, wiem zamówiłem jutro będę zakładał jak nie zda to egzaminu to co wtedy próbować regulacja zaworów? 

17 godzin temu, Adam M. napisał:

Przede wszystkim wymien przewod W.N., kljenie tasma nie zdaje egzaminu.

Nie pomogło dalej to samo jezdzi chwile nagle zaczyna strzelac z wydechu i zdycha dodam ze zdycha tylko w lesie po drodze jezdzi normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...