Jump to content
Sign in to follow this  
jno93

Człowiek, który pomaga potrzebuję wsparcia, by znowu móc pomagać !

Recommended Posts

Cześć ! Jeśli temat tutaj nie pasuję to proszę admina o skasowanie

Jest człowiek, który wiecznie pomaga, a teraz sam potrzebuję pomocy o którą nigdy nie poprosi, więc robię to w jego imieniu.

Janek, czyli człowiek o złotym sercu, który wszystkim wkoło chce pomóc, a sam stawia się na końcu łańcucha potrzebujących.

Na co dzień zajmuję się dziećmi z ubogich domów w jednej z państwowych placówek. Oddaję im całe swoje serce, uczy muzyki, śpiewu, koordynacji ruchowej, a nawet podstawowej komunikacji między ludzkiej. Stara się dawać tym dzieciakom wszystko to czego nie daję im własny dom i rodzina –własnym sumptem niejednokrotnie organizuję dla nich tak podstawowe rzeczy codziennego użytku jak ubrania, czy przybory szkolne.

Obecnie Janek zakłada „maskę” na swoją twarz i każdego dnia dalej robi dla wszytskich wkoło świetną robotę, jednak pod tą „maską” kryję się głęboka depresja i myśli o tym, że nie jest nic warty dla tego świata – myśli samobójczę... .

Oczywiście walczy z tym i chodzi na terapię, terapię, która miesięcznie kosztuję w prywatnej klinice 800 zł miesięcznie. Zapytacie czemu nie pójdzie leczyć się na NFZ – a no temu, że chory system wyznaczył mu termin na przyszły rok ...

Jego odwiecznym marzeniem i odskocznią są motocykle, a dokładniej chęć zdania kursu na motocykl oraz dołączenie do MOTOCYKLOWEGO AMBULANSU, czyli transportu sanitarnego krwi oraz materiałów krwiopochodnych, czyli substancji których szybki i sprawny transport ma często ogromny wpływ na zdrowie i życie osoby oczekującej.

Żyję tym tematem każdego dnia i nie może o nim zapomnieć – o swoim marzeniu, które nie może być zrealizowane ze względu na płacę poziomu minimalnej krajowej w państwowej placówce, leczenie ciężkiej choroby oraz chęci pomagania innym.

Mamy nadzieję, że jeśli uda się go wysłać na ten kurs to będzie to pierwszy gigantyczny krok do tego, aby Janek nie zrobił nic głupiego i pomagał dalej w formie, którą kocha, czyli na motocyklu.

Koszt kursu, który sobie wymarzył to 3000 zł. Oczywiście istnieją tańsze alternatywy, jednak ta szkoła daję mu gwarancję nauki wszytskich elementów na najwyższym poziomie, bo się w tym specjalizuję. Wydaję się to istotnę, jeżeli później ten ktoś ma bezpiecznie dowieźć pilnie krew dla nas lub naszych najbliższych.

https://szkola-motocyklistow.pl/kursy-i-szkolenia-motocyklowe-krakow/cennik/

Zbliżają się jego urodziny, a każdy grosz przybliży nas do tego, byśmy mogli mu pomóc !

https://zrzutka.pl/9uxway

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz w pierwszej osobie, raz w imieniu tej osoby, trochę dziwny ten apel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autor tekstu ma zepsutą klawiaturę albo jest wtórnym analfabetą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...