Skocz do zawartości

Honda cbr f4 ustawienie czujnika przepustnicy


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2021 o 23:19, Adam M. napisał:

Nie mam szklanej kuli, ale moga byc przez sparciale kolektory ssace, brak oringow na srubach regulacji mieszanki na wolnych, nieszczelnosci wezy laczacych kolektor ssacy z kranikiem jesli jest podcisnieiowy, nieszczelne kapturki zaslaniajace krocce do podlaczenia zegarow podczas synchronizacji, a nawet oski przepustnic. 20 lat to troche czasu.

Gaźniki wyczyszczone i synchronizowane, właśnie jak mówisz jak psikalem preparatem to widać było że przelatywał przez oski przepustnic leciutko, ale niestety tam żadnych uszczelnień nie ma i nic z tym zrobić nie mogłem, czy jest jakieś magiczne rozwiązanie na uszczelnienie tego? 

Pozdrawiam z Konina 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie czy ciągnie gdzieś lewe powietrze jest możliwe za pomocą zwykłego Plaka do kokpitu. Trzeba psiknac tym preparatem na gazniki i kolektor ssący gdy silnik pracuje na wolnych obrotach. Jeśli zmieni się praca silnika to jest gdzieś nieszczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wymieniłem. Gaźniki na oryginalne jakie powinny być czyli dysza 135 i 132 jak dobrze pamiętam, bo w swojej miałem założone 116 nie wiem po co to ktoś zmieniał ale moto nie miało kopa więc zmieniłem gaźniki.. I teraz zrobił się problem powiewaz moto nie chce zapalić na ssaniu tzn. Zaciągnę ssanie to nie zapali a jak dodam gazu i ssanie to zapali, dziwne jest to że zapali bez ssania i wtedy zaciągnę ssanie to wkręca się do 3k tak jak powinno być,. Na zimnym zapali bez ssania lecz falują obroty.. 

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...