Skocz do zawartości

Długie buty skórzane


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Rozglądam się za jakimiś długimi, skórzanymi butami na moto (coś pokroju kowbojki, ale nie mam bardzo sprecyzowanych wymagań. Interesuje mnie, żeby były długie, ale nie wyglądały jak typowe buty turystyczne lub sportowe). Nie najlepiej idzie mi szukanie takich modeli - osobiście w Łodzi widziałem niewiele. W internecie tylko na moto-tours.pl widziałem je uporządkowane w kategorii "Buty na Choppera" i wiele z nich wygląda bardzo w porządku, ale to jedyne miejsce gdzie znalazłem jakiś szerszy wybór. Widziałem jeszcze jakieś na stronie Tarbor, ale opinie o firmie widziałem różne, z czego większość o spodniach / kurtkach i napisanych 15 lat temu.
 

Chciałbym się was zatem zapytać czy jesteście w stanie polecić jakieś sklepy / marki / modele / kuśnierza / cokolwiek gdzie mógłbym znaleźć tego typu buty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z wszelkiego rodzaju kowbojkami bo z butami motocyklowymi mają tyle wspólnego co ja z grą na skrzypcach

"dobrze" (piszę w cudzysłowie ponieważ ja w tym stylu nie gustuję) wyglądające i rzeczywiście motocyklowe to np. Daytona Urban lub Urban Master II ale sporo kosztują

ostatnio na rynku pojawiło się sporo modeli różnych marek wyglądających na prawdę dobrze (klasycznie ale to nie kowbojki) a jednocześnie będących motocyklowymi np. TCX X-blend, TCX Fuel WP, Broger Alaska, IXS X-classic, Stylemartin District albo Legend R - to tylko parę przykładów

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki typ motura maja byc ? 


Jezeli cruser / choper, to kowbolki wystarcza. Miliony much nie moga sie mylic !  

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Siemanko

 

Rozglądam się za jakimiś długimi, skórzanymi butami na moto (coś pokroju kowbojki, ale nie mam bardzo sprecyzowanych wymagań. Interesuje mnie, żeby były długie, ale nie wyglądały jak typowe buty turystyczne lub sportowe). Nie najlepiej idzie mi szukanie takich modeli - osobiście w Łodzi widziałem niewiele. W internecie tylko na moto-tours.pl widziałem je uporządkowane w kategorii "Buty na Choppera" i wiele z nich wygląda bardzo w porządku, ale to jedyne miejsce gdzie znalazłem jakiś szerszy wybór. Widziałem jeszcze jakieś na stronie Tarbor, ale opinie o firmie widziałem różne, z czego większość o spodniach / kurtkach i napisanych 15 lat temu.

 

Chciałbym się was zatem zapytać czy jesteście w stanie polecić jakieś sklepy / marki / modele / kuśnierza / cokolwiek gdzie mógłbym znaleźć tego typu buty?

Jeżeli chodzi o sklep, to ostatnio dokonałem zakupów w sklepie 4 slidery, ich salon jest dobrze wyposażony. Miesiąc temu kupowałem u nich SECA S-TOURER II
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...