Skocz do zawartości

DT 125 czy DR 125 ??


enduroboj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako nowy urzytkownik forum

Jestem zainteresowany kupnem jakiegoś Enduro 125 :D . Jednak niewiem na jakie się zdecydować, 2t czy 4t, moją uwage przykuła Yamaha DT125 oraz Suzuki DR125. Kwota jaką dysponuje to troche powyżej 4,000zł. Proszę o pomoc którego z tych Endurasów Wybrać ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką DT albo Dr da się ostro poganiać w terenie, powchodzić bokiem w zakręty lub pośmigać na kole po łące ??

Jasne, że sie da. DT dużo lepiej ze wzgledu na 2 razy większą moc. Co do spalania to Dr bedzie palił troszeczke mniej niż DT.

polecam stronke www.dt125.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie nie zastanawiał i brał DT. pomijam już silnik, ale jest dużo lepsza jeśli chodzi o zawieszenie. ma znacznie większy skok. poza tym DR jest strasznie mała. ale raczej w terenie ani na DT i DR nie poszalejesz no chyba że dla ciebie szalenie w terenie to:

powchodzić bokiem w zakręty lub pośmigać na kole po łące

jeśli tak to jak najbardziej sie do tego nadaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że przkonaliście mnie do wyboru DT125 :D Mam jeszcze jedno pytanko. Lepiej będzie mi kupić jakąś starszą DT i odłożyć sobie troche kasy na Kask, buty i rękawiczki, czy lepiej będzie mi wsadzić jak najwięcej kasy w motor. Chce sobie kupić DT powyżej 89r. Co wy na to, jaki rocznik polecacie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce sobie kupić DT powyżej 89r

 

Dobry wybór po powyżej 89 roku Dt 125 są już w nowej budzie tzn mają boczki po 2 stronach. Oprócz tego mają troche lepsze zawieszenie i 2 tarcze hamulcowe. Pozatym silnik ma troszke wiecej koników.

Od 90 do 2001 Dt pratycznie rózniły sie tylko kolorami wieć bardziej patrz na stan niż na rocznik. Jak możesz 1tyś na kask, rękawiczki i buty bo zdrowie przede wszytkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...