Skocz do zawartości

Ocencie moją zabawke ;)


PROC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jacho 15 napisał:

Jeżeli chcesz już mordować motocykle to dorwij się do simsona to jest zabawa a nie biednego ogara mordujesz

 

Oj simson jeszcze słabiej nadaje się do terenu i do skoków...

widziałem kiedyś kolesia który zaczoł skakać na S 51 teraz ma juz dwuślada

Simsony kiedyś w rajdach enduro jeździły i napewno lepiej nadają się do tego niz ogar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacho 15 napisał:  

Jeżeli chcesz już mordować motocykle to dorwij się do simsona to jest zabawa a nie biednego ogara mordujesz  

 

Oj simson jeszcze słabiej nadaje się do terenu i do skoków...  

widziałem kiedyś kolesia który zaczoł skakać na S 51 teraz ma juz dwuślada  

Simsony kiedyś w rajdach enduro jeździły i napewno lepiej nadają się do tego niz ogar

Tylko te rajdowe simsony to nie standardowe S51 ;)

W sumie Komar też posiadał swoją "rajdową" wersje "Sport":D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simson za 180 zl ??

Ogara za to nie kupie co dopiero SImsona , widziales ceny simków na allegro , kosztują kolo 1tyś. gadalem z jednym gosciem to mi mówi ze za 1200 mi sprzeda, to ja wysiadam, jak mi znajdziesz simka na podkarpaciu za 300 zł to dostaniesz prowizje , hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We trójke bardzo fajnie sie jeździ ;) A jak strzeliła oponka to zawsze 6 rąk i nóg do pchania :twisted: U nas chodziły motorynki romety kadety i ogary po 70-150 zł tak że sie zabardzo nie dziwie .

 

PS Gratulaacje z uzyskania predkości jednej paki :twisted: (mimo ze troszke z górki pod koniec było ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no WSK-a jest genialna. Sporo ludzi przerabia WSK-i ale z reguly jak sie patrzy na ich "dzielo" to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac ;) . Twoja furka super pelen profesjonalizm i tyle ;) . Podziwiam. Aha Simson jest duzo lepszy do skokow, jazdy po lesie gdyz posiada amortyzatory olejowe z przodu a w ogarze o olejowkach mozna pomarzyc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak strzeliła oponka to zawsze 6 rąk i nóg do pchania

 

My to inaczej załatwiliśmy do opony napchaliśmy siana ;) i ciągneliśmy słomki siana najdłsza jedze a reszta wraca z buta ;)

Przegrałem ale i tak wracłem z kumplem :mrgreen:

 

A akcja z WSK-ą the best :mrgreen: jak to zobaczyłem myślałem że z fotela spadne z wraeżenia ;) a mój tata jak to zobaczył 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam ogromną prośbe do kogoś kto będzie w niedalekim czasie na jakies giełdzie itp. z częściami do motocykla. Potrzebuje przód z półkami i z kołem, i najlepiej jeszcze z kierownicą. To bardzo wazne. Moge przesłąć komus kase na konto (za przó i za przesyłke, no i na browarka oczywiscie :) ) i wtedy by mi kupil cos takiego i wysłał w paczce, szukam juz takiego przodu od dłuższego czasu i nic. Z góy dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

P.S. Moze być nawet całą rama na kołach bez silnika, żeby tylko zbyt droga nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...