Skocz do zawartości

BAŁKANY czerwiec 2021r


swietyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzis już wiem. Ruszamy 03.06.br  ( boże ciało) z Warszawy i lecimy  do Tokaju, wracamy 13 czerwca. Zdecydowanych prosze o info.  chcemy już zamknąć listę 🙂  obecnie jedzie 5 moto.

W dniu 10.04.2021 o 12:51, Szym0n77 napisał:

Witam,

Czy jest jeszcze możliwość się dołączyć?

Pozdrawiam,

jak poniżej 🙂  oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

No widać, że będziesz miał nie lada wyzwanie, 7 moto.... Super, że się Tobie wszystko wyklarowało, chociaż z tego co wiem to na Węgrzech jest problem z pobytem poza oczywiście tranzytem, lepiej się wcześniej dowiedzieć co i jak.  U mnie wielka niewiadoma z urlopem 🙄 no i nadal zamknięte granice lądowe z Gruzją ale przynajmniej się zaszczepiłem więc kto wie może będzie szansa gdziekolwiek pojechać 😀 w późniejszym terminie.

Szerokości życzę Savii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Może się jakoś do tego czerwca wszystko poluzuje ale na razie zorientujcie się dokładnie lub obserwujcie zmiany.

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wegry

Rozważcie może przejazd tranzytem bezpośrednio do Rumunii. Jeśli pojedziecie autostradą przez Węgry to proponuję wykupić 10 dniową lub miesięczną winietę online.

Pozdr. Savii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Savii napisał:

Hej.

Może się jakoś do tego czerwca wszystko poluzuje ale na razie zorientujcie się dokładnie lub obserwujcie zmiany.

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wegry

Rozważcie może przejazd tranzytem bezpośrednio do Rumunii. Jeśli pojedziecie autostradą przez Węgry to proponuję wykupić 10 dniową lub miesięczną winietę online.

Pozdr. Savii

 

Witaj Savii,

dzieki za info. ale myślę że do czasu wyjazdu bedzie ok. Unikamy autostrad, sądze że wyjazd i przygoda zaczyna się od bramy 🙂

Do Tokaju mam 600km i to wystarczy jak na jeden dzień.

Ale ta Gruzja, to jest to 🙂 w tym roku pewnie juz nie pojadę, ale w przyszłym to chętnie.

Tobie życzę dobrej drogi bez problemu z covidem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, swietyy napisał:

Witaj Savii,

dzieki za info. ale myślę że do czasu wyjazdu bedzie ok. Unikamy autostrad, sądze że wyjazd i przygoda zaczyna się od bramy 🙂

Do Tokaju mam 600km i to wystarczy jak na jeden dzień.

Ale ta Gruzja, to jest to 🙂 w tym roku pewnie juz nie pojadę, ale w przyszłym to chętnie.

Tobie życzę dobrej drogi bez problemu z covidem .

Witaj Swietyy

Na pewno uregulują obostrzenia w drugiej połowie czerwca wprowadzając paszporty szczepień itp.

Jeśli nic się nie zmieni do waszego wyjazdu to podsyłam sprawdzony nocleg jakieś 140km od Tokaju w Rumunii przy granicy z Węgrami.

https://www.google.com/maps/place/Al+Capone+MOTEL/@47.8234133,22.0570375,9z/data=!4m8!3m7!1s0x0:0xc2e97d12f15c64d7!5m2!4m1!1i2!8m2!3d47.7918373!4d22.868254

Natomiast z Gruzją to nic pewnego więc na razie śledzę temat i monituję na bieżąco wiadomości. Rozważam plan awaryjny (alternatywę) gdyby granice pozostały nadal zamknięte z Gruzją.

Pewnie wyskoczę do północnej Grecji, może trochę Turcji i Albanii uda mi się zobaczyć, takie tam wstępne plany ale co z tego wyjdzie to się okaże w najbliższym czasie.

Wam życzę bezproblemowego przekraczania granicy.

Pozdrawiam Savii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Swietty.

Obostrzenia luzują więc pewnie pojedziecie już bez stresu, tego wam życzę kolego. Trzymam oczywiście kciuki za wasz wyjazd. Jak znajdziesz trochę czasu podczas wyjazdu daj znać co i jak !!!. Z góry wielkie dzięki.

Ja startuje 12 czerwca i lecę tak jak wspomniałem nad północną Grecje i Turcję przez Rumunię i Bułgarię potem Albania, trochę Macedonii  i na Chorwację…..

Gruzję odkładam na później więc może kiedyś, coś razem, kto wie bo i tak granice lądowe zamknięte.

Szerokości życzę. Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Savii napisał:

Hej Swietty.

Obostrzenia luzują więc pewnie pojedziecie już bez stresu, tego wam życzę kolego. Trzymam oczywiście kciuki za wasz wyjazd. Jak znajdziesz trochę czasu podczas wyjazdu daj znać co i jak !!!. Z góry wielkie dzięki.

Ja startuje 12 czerwca i lecę tak jak wspomniałem nad północną Grecje i Turcję przez Rumunię i Bułgarię potem Albania, trochę Macedonii  i na Chorwację…..

Gruzję odkładam na później więc może kiedyś, coś razem, kto wie bo i tak granice lądowe zamknięte.

Szerokości życzę. Savii

dzięki Savii,  gdybym zapomniał po 3 czerwca napisać to przypomnij 🙂   My 13 planujemy wracać wiec pewnie sie nie stykniemy na drodze. Ale jak bedziesz planował Gruzję, to ja sie pisze na 22r.

dobrej drogi

swiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.05.2021 o 20:04, swietyy napisał:

dzięki Savii,  gdybym zapomniał po 3 czerwca napisać to przypomnij 🙂   My 13 planujemy wracać wiec pewnie sie nie stykniemy na drodze. Ale jak bedziesz planował Gruzję, to ja sie pisze na 22r.

dobrej drogi

swiety

Hej.

Spoko odezwie się jak już na spokojnie będzie można pojechać do Gruzji..

Mam nadzieje, że monitujesz stan rzeczy na Węgrzech bo nadal jest zakaz pobytu w tym kraju. Jedynie za pozwoleniem z Policji. Tylko tranzyt i jazda wyznaczonymi trasami do innych krajów. Może jednak rozważcie pobyt w Rumunii dla świętego spokoju... 

Link poniżej

https://www.gov.pl/web/dyplomacja/wegry

Mimo to, życzę wam bezproblemowego, bezpiecznego przekraczania granicy, no i tego samego w powrotnej drodze do domu. Jak znajdziesz trochę czasu to odezwij się co tam u was słychać.

Szerokości życzę. Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...